Přeskočit na obsah

Nalaď a VYHRAJ!

Poslouchej speciální letní vysílání Radia Čas a získej vstupenky na ty nejlepší MEGAakce roku 2022.

Nalaď
a
VYHRAJ!
Pusťte si online
naše rádio

Pusťte si online
naše rádio

Pusťte si online naše rádio

Nalaď

MEGAHITY, SOUTĚŽ A VYHRAJ!

Každý týden soutěžíme o hromadu vstupenek na ty nejzajímavější letní události u kterých nesmíš chybět, tak nás poslouchej a vyhraj!


JAK NA TO?

Jakmile ve vysílání uslyšíš větu „MEGALÉTO Radia Čas – to my tě tam dostaneme!“ ihned volej do studia na číslo 776 612 800 a když se dovoláš ve správném pořadí, vstupenky jsou tvoje!

dalstimobilnovytyden

MEGAPÁRTY
PRO VŠECHNY BEZVA LIDI

To nejlepší na konec! V termínu 12. 8. 2022 proběhne v klubu Kravín v Dolním Benešově historicky první opravdová MEGAparty pro všechny bezva lidi.

Vystoupí nejen naši špičkoví DJs s jejich výběry plných MEGAhitů, ale i speciální host, legendární party skupina VERONA. V týdnu před akcí se navíc budeš moci zapojit do soutěže o tajemný V.I.P. zážitek.

Vstupenky budou k dispozici POUZE na místě za 150 Kč.


VÍKENDY PLNÉ MEGAHITŮ

Každý týden věnujeme celý pátek, sobotu i neděli hudebním hvězdám, které se v minulosti objevily na pódiu jednoho z našich Megakoncertů!

Celý víkend strávíte ve společnosti největších hudebních hvězd, které si zahrály na prknech naší slavné akce v ostravské Ostravar aréně! Kromě největších hitů nás čekají i autentické hodinové záznamy tehdejšího vystoupení. Hudební výběr doplní moderátoři vzpomínkami z daného večera a zajímavostmi ze života našich oblíbených MEGAhvězd.


Hlavní partner:

Partneři:

Seznamte se s hlasy
Radia Čas

Radim Soběslav Bednář

Radim Soběslav Bednář

Radim je neřízená střela! Neustále se smějící a vtipem sršící na všechny strany. Pokud hledáte někoho, kdo vám zlepší ráno, je to bezesporu Radim Soběslav Bednář. Občas zatančí a někdy dokonce zazpívá své oblíbené megahity. Nejčastěji ho potkáte s velkým hrnkem kafe a velkou porcí úsměvů. Miluje písně Barbary Streisand, dlouhá objetí a hlavně — své posluchače.

Petra Češková

Petra Češková

Jestli v závodu o pozitivní energii může Radima někdo dohnat, je to naše Péťa. Ti dva jsou jako oheň a voda, ve studiu jim to krásně jiskří a lepšího parťáka si Ráďa snad ani nemohl přát. Krásná, vtipná, vždy „nad věcí“, pro svou rodinu i posluchače by se rozdala, a protože jí taky narostly mini-čertovské růžky, o zábavu je ráno na radiu Čas vždycky postaráno.

Tereza Pufferová

Tereza Pufferová

Naše Večernice – Terka Pufferka! Slyšet ji můžete ve večerním vysílání a neznáme nikoho jiného, kdo by dokázal posluchače na večer tak rozpálit. Terka je opravdu živel. Tančí, zpívá, moderuje, hraje v hudebních klipech a působí také jako modelka. Občas se nestačíme divit, kde bere všechnu tu energii. Důležité ale je, že dokáže velkou část své energie předat vám – našim posluchačům!

Aleš Šklubal

Aleš Šklubal

Tím nejlepším parťákem pro odpolední siestu je náš Aleš. Je to rádiový srdcař tělem i duší. Hudbou žije jako nikdo jiný z nás, a tak občas vymění roli moderátora za roli neúnavného „dídžeje“ na diskotékách. Aleš Šklubal je perfekcionista a je doslova vždy připraven — na každý vstup i na každý den s vámi. Pohodář, dříč a vlastník jednoho z nejvíce sexy hlasů v moravském éteru.

Roman Pastorek

Roman Pastorek

Romana už jste určitě nejen slyšeli, ale také viděli v Bludišťákovi. Je to ostřílený radiový a televizní moderátor, který k Radiu Čas neodmyslitelně patří. Rád si vychutnává dobrou kávu, kvalitní muziku a dlouhé procházky se svým australským ovčákem. Kromě našeho rádia a televize je Roman i profi DJ!


Zpět na začátek