Přeskočit na obsah

Už je

Na čase

Rozšířit partu.
Třeba o virtuózy z cest autem, vokalistky z kanceláří nebo frontmany ze sprchových koutů. Zpíváme si po našem, přidáte se?

Už je Na čase
Pusťte si online
naše rádio

Pusťte si online
naše rádio

Pusťte si online naše rádio

HRAJEME

Megahity pro Moravu a Slezsko

Společně se probouzíme do nové éry. Osvěžili jsme playlist Radia Čas a to je teprve začátek, máte se na co těšit. Každý den vás bavíme, informujeme a vysíláme pro celou Moravu a Slezsko.
A hlavně, hrajeme megahity pro všechny bezva lidi!

Každý den se snažíme, aby s námi bylo dobře co největšímu počtu posluchačů po celé Moravě i ve Slezsku.

A ti nám to vrací ve velkém!

Z posledního oficiálního měření poslechovosti Asociace provozovatelů soukromého vysílání jsme se dozvěděli, že nás každý týden ladí 245 000 posluchačů, což je od minulého průzkumu nárůst o více než 28 000 nových členů naší Časácké rodiny 🚀 To už je slušně vyprodaný stadion!

Všem moc děkujeme s slibujeme, že budeme i nadále přinášet dobrou náladu až k vám!

Dobrá nálada kdekoli a kdykoli

Jsme vaše regionální stanice, která pro vás vysílá kompletní program z Moravy. Záleží nám na tom, aby jste se bavili a měli dobrou náladu. Vybíráme pro vás každý jednotlivý song — a ten testujeme, aby se ve vysílání objevily pouze vaše oblíbené MEGAHITY. Jak ty nejnovější, tak ty “prověřené Časem”. České a slovenské interprety podle vašich přání doplňujeme aktuálními megahity z celého světa. No a Čas od Času si známé hlasy zveme i k nám na kafe a pokec. Ještě raději je však představujeme naživo. Třeba na největší narozeninové oslavě na Moravě — Megakoncertu Radia Čas.

Generátor dobré nálady

Info Vygeneruj si s Radiem Čas dobrou náladu!

Pravidla soutěže Jak používat generátor?

Nejlepší koláže

Děkujeme našim partnerům

Seznamte se s hlasy
Radia Čas

Radim Soběslav Bednář

Radim Soběslav Bednář

Radim je neřízená střela! Neustále se smějící a vtipem sršící na všechny strany. Pokud hledáte někoho, kdo vám zlepší ráno, je to bezesporu Radim Soběslav Bednář. Občas zatančí a někdy dokonce zazpívá své oblíbené megahity. Nejčastěji ho potkáte s velkým hrnkem kafe a velkou porcí úsměvů. Miluje písně Barbary Streisand, dlouhá objetí a hlavně — své posluchače.

Petra Češková

Petra Češková

Jestli v závodu o pozitivní energii může Radima někdo dohnat, je to naše Péťa. Ti dva jsou jako oheň a voda, ve studiu jim to krásně jiskří a lepšího parťáka si Ráďa snad ani nemohl přát. Krásná, vtipná, vždy „nad věcí“, pro svou rodinu i posluchače by se rozdala, a protože jí taky narostly mini-čertovské růžky, o zábavu je ráno na radiu Čas vždycky postaráno.

Tereza Pufferová

Tereza Pufferová

Naše Večernice – Terka Pufferka! Slyšet ji můžete ve večerním vysílání a neznáme nikoho jiného, kdo by dokázal posluchače na večer tak rozpálit. Terka je opravdu živel. Tančí, zpívá, moderuje, hraje v hudebních klipech a působí také jako modelka. Občas se nestačíme divit, kde bere všechnu tu energii. Důležité ale je, že dokáže velkou část své energie předat vám – našim posluchačům!

Aleš Šklubal

Aleš Šklubal

Tím nejlepším parťákem pro odpolední siestu je náš Aleš. Je to rádiový srdcař tělem i duší. Hudbou žije jako nikdo jiný z nás, a tak občas vymění roli moderátora za roli neúnavného „dídžeje“ na diskotékách. Aleš Šklubal je perfekcionista a je doslova vždy připraven — na každý vstup i na každý den s vámi. Pohodář, dříč a vlastník jednoho z nejvíce sexy hlasů v moravském éteru.

Roman Pastorek

Roman Pastorek

Romana už jste určitě nejen slyšeli, ale také viděli v Bludišťákovi. Je to ostřílený radiový a televizní moderátor, který k Radiu Čas neodmyslitelně patří. Rád si vychutnává dobrou kávu, kvalitní muziku a dlouhé procházky se svým australským ovčákem. Kromě našeho rádia a televize je Roman i profi DJ!

Zpět na začátek