Žijeme hokejem!

Právě jste: Radio Čas  /  Žijeme hokejem!

Poslouchejte Radio Čas a buďte s námi přímo v centru hokejového dění. Když mistrovství, tak jedině na radiu, které vás na něj pošle úplně zadarmo!

Už před začátkem šampionátu se můžete dozvědět spoustu zajímavého o Moravskoslezském kraji, který společně s Prahou mistrovství hostí. Soutěžte s námi v rádiu i na facebooku a vyhrajte si dárky, které zkrátka musí každý patriot a fanoušek mít.

Moravskoslezský kraj

  • HOKEJOVÝ KRAJ

Poznávejte krásy Moravskoslezského kraje prostřednictvím krátkých kvízů, které vysíláme na vlnách Radia Čas. Víte, kde v kraji máme nejčistší vzduch, jak se jmenuje naše letiště nebo jaká jsou moravskoslezská nej? Pozorně poslouchejte a vše se dozvíte. Navíc, můžete vyhrát speciální fanouškovské dárky a lístky na hokejový šampionát do ostravské ČEZ Arény! Vyzkoušejte si své znalosti už teď.

  • CELÁ TŘÍDA NA HOKEJ!

Soutěž Žijeme hokejem aneb Celá třída na hokej zdarma o volné vstupenky na hokejové mistrovství světa, které už za tři dny startuje v Praze a Ostravě, zná vítěze. Stala se jím třída 2. A ze Střední průmyslové školy stavební v Havířově, která natočila nejzajímavější videopozvánku pro návštěvníky šampionátu. Vstupenky a čokoládové puky v úterý 28. dubna 2015 studentům předal hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák.

  • PUTOVÁNÍ MS KRAJEM

Poslouchejte každou sobotu Putování po Moravě na Radiu Čas a poznávejte s námi výjimečná místa Moravskoslezského kraje, která stojí za to navštívit. Putujte s námi i na webu zijemehokejem.cz.

 

hokej   Zážitkuj výhodně v MS kraji