Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:

VÁNOČNÍ BAŇKY RADIA ČAS POMOHOU NEMOCNÝM DĚTEM

Právě jste: Radio Čas  /  Tiskové zprávy  /  VÁNOČNÍ BAŇKY RADIA ČAS POMOHOU NEMOCNÝM DĚTEM

1. prosince 2014| Tisková zpráva
Třpytivá zdobená baňka je symbolem nejkrásnějších svátků. Vánoce pro radost s Radiem Čas dávají baňkám ještě další poslání – pomohou nemocným dětem.
Zlaté baňky ve speciální edici Radia Čas, které vyrobila opavská Slezská tvorba, doslova zaplavily Moravu a Slezsko a jsou víc než jen tradiční ozdobou. Výtěžek z jejich prodeje totiž bude věnován nadačnímu fondu Pink Bubble, který pomáhá onkologicky nemocným dětem a mladým dospělým. Prodej baněk byl odstartován na zcela vyprodaných Megakoncertech Radia Čas v Ostravě a ve Zlíně a pokračovat bude až do Vánoc. Seznam všech míst najdou zájemci na webu Radia Čas a dozví se je také z vysílání oblíbeného moravského rádia.

„Vánoce by měly být především synonymem klidu, pohody a chvil strávených s blízkými lidmi. Je to ale také čas, kdy bychom se víc než kdy jindy měli zastavit, rozhlédnout se kolem sebe a podat pomocnou ruku. V dnešní uspěchané době na to mnohdy zapomínáme a uniká nám, co je opravdu důležité. Proto jsme se v Radiu Čas rozhodli oživit pravého ducha Vánoc, rozdávat radost a pomáhat těm, kteří to nejvíce potřebují“, zdůvodnil smysl vánočního projektu výkonný ředitel Radia Čas Roman Jeřábek.
Vánoční baňka udělá lidem radost hned třikrát. Kromě unikátní vánoční ozdoby každý dostane ještě vánoční pohlednici i se známkou. Tou můžeme poslat radost svým blízkým, kteří nemohou být o Vánocích s námi. A do třetice pomohou uvědomit si, o čem tradiční Vánoce opravdu jsou: že dávat je víc než dostávat. Koupí baňky pomůžete nemocným dětem splnit jejich přání a rozzářit tak jejich oči.
„Děkujeme za laskavou nabídku na podporu našich “Bublinek”, tedy mladých pacientů, kterým život zkomplikovalo nádorové onemocnění. Byli bychom rádi, kdyby nejen ty malé, ale i čerstvě dospělé děti věděly, že mají o koho se opřít, když hledají podporu v nelehkém období léčby. Čas dospívání je náročný sám o sobě a onkologické onemocnění znamená pro mladého člověka obrovskou zátěž navíc – nejen pro tělo, ale i pro jeho psychiku. Vážíme si všech, kteří slečny a kluky z PinkBubble podpořili“, řekla ke spolupráci ředitelka fondu PinkBubble Martina Šmuková.
Vánoce pro radost s Radiem Čas nevykouzlí bílé sněhové závěje, které bychom si na svátky tak přáli, ale díky zlatým baňkám, pohlednicím a pomocné ruce si všichni budeme blíž.