Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:

Radio Čas přiveze na Moravu Boney M

Právě jste: Radio Čas  /  Tiskové zprávy  /  Radio Čas přiveze na Moravu Boney M

9.11.2013 | Tisková zpráva
Největší rádiová oslava na Moravě a ve Slezsku je na spadnutí. Megakoncerty Radia Čas pro všechny bezva lidi letos nabídnou vystoupení nejen českých a slovenských hvězd, ale také speciální světelné efekty. Sérii oslav odstartuje 16. listopadu show v Ostravě.

„Každým rokem se snažíme báječnou atmosféru umocnit něčím novým. Ani tentokrát nepřijdou posluchači zkrátka. Chystáme celou řadu překvapení. Megakoncerty Radia Čas jsou trvale zárukou kvalitní zábavy, a to nejenom hudební. Oslavy dospěly do podoby hvězdné show, která je dostupná i rodinám s napjatým rozpočtem,“ řekl programový ředitel Radia Čas Michal Pistolas.

Podzimní Megakoncerty v Ostravě, Zlíně a Brně se už staly příjemnou tradicí. Každý rok na ně dorazí tisíce lidí. „Doufáme, že i letos přijde co nejvíce posluchačů, aby oslava stála opravdu za to. Nejde nám jen o to přivézt skvělé hudebníky, které posluchači znají z našeho rádia, ale hlavně připravit divákům nezapomenutelný zážitek,“ říká Jakub Hanák, který má přípravu Megakoncertů na starost.

Letos Radio Čas oslaví 15. narozeniny ve velkém stylu. Návštěvníci si v sobotu 16. listopadu od 17. hodin v ostravské ČEZ Aréně užijí velkolepou scénu s unikátní dvacetimetrovou pohyblivou a průsvitnou LED obrazovkou a speciální a světelné efekty. Mimo to budou poprvé přímo zapojení do celého programu.

Mezi gratulanty nebudou chybět charismatický Vašo Patejdl, mladá a energická Ewa Farna, Standa Hložek s Petrem Kotvaldem, nespoutaná Jana Kratochvílová, Olympic a také jedna z nejúspěšnějších diskotékových formací všech dob Boney M. Kapela, která prorazila v Evropě hitem Daddy Cool, si určitě podmaní i ostravské publikum blyštivými kostýmy a extravagantní taneční choreografií. Návštěvníci se mohou těšit na jejich stěžejní hity, které lámaly žebříky hitparád po celém světě, např. Rasputin, Rivers of Babylon apod.

Megakoncertem pro všechny bezva lidi budou provázet moderátoři Radia Čas.

Vstupenky na tuto velkolepou show jsou v prodeji za pouhých 149 Kč. Koupit si je můžete z pohodlí domova přes síť Ticketportal, ve většině infocenter nebo osobně v sídle Radia Čas v Ostravě-Porubě.

Radio Čas také vychází vstříc rodinám s dětmi a handicapovaným spoluobčanům. Děti do 120 cm mají na Megakoncerty vstup zdarma a držitele průkazu ZTP i ZTP/P jistě potěší levnější vstupné.

Z Ostravy se Megakoncert pro všechny bezva lidi přesune do Brna a do Zlína. Lístky na tyto koncerty jsou k dostání také v síti Ticketportal. Více informací se dozvíte i na novém webu Radia Čas www.casradio.cz.

Tlačítko Zpět