Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:

Radio Čas přiveze na Megakoncert Boney M!

Právě jste: Radio Čas  /  Tiskové zprávy  /  Radio Čas přiveze na Megakoncert Boney M!

26.10.2013 | Tisková zpráva
Radio Čas oslaví své 15. narozeniny ve velkém stylu. Na Megakoncert do Ostravy přiveze hvězdu 80. let Boney M! Kapela na Moravě a Slezsku, a vůbec v celé České republice, koncertuje zřídkakdy. Jak se koncert takové hvězdy domlouvá a co jim po vystoupení nesmí chybět v šatně?

Na to jsme se zeptali našeho kolegy Patrika Kohuta, který za Radio Čas s kapelou vyjednává. Letos vůbec poprvé vám nabízíme pohled na Megakoncerty i z naší strany.

Na Megakoncertu pro všechny bezva lidi v Ostravě vystoupí i hvězda 80. let Boney M. Jak se vůbec vystoupení takových hvězd domlouvá?
Nejdřív se musí zjistit, jestli má kapela v daném termínu volno. Poté se jim samozřejmě musí akce líbit a je hotovo.

Jak dlouho takové vyjednávání trvá?
Obvykle se jedná zhruba měsíc. Vyjednávání se týká honoráře a podobných otázek, zejména technického charakteru.

Jaká byla domluva konkrétně s Boney M? Kývli hned nebo si nechali čas na rozmyšlenou?
V tomto případě byla věc upečena během jednoho týdně! Kapelu zajímala historie Radia Čas a také historie Megakoncertů. Jakmile dostali všechny informace, na nabídku kývli.

Boney M koncertují po celém světě, ale do Česka jezdí zřídka. I když, v Ostravě už koncertovali. Když jsi s nimi mluvil, vybavili si Ostravu? Vzpomněli si?
Boney M vystoupili na Ostravsku celkem dvakrát. Jednou v Havířově pro 20.000 lidí a pak na hlučínské štěrkovně, kde měli taky úspěch. Samozřejmě si vzpomínají a diky tomu se Moravskoslezského kraje rádi vrací.

Víš, kolik ročně odehrají koncertů?
Hrají zhruba 150 koncertu ročně, a to zejména mimo Evropu.

Hvězdy showbyznysu mají různé požadavky. Jaké si nadiktovali Boney M?
O nic zvláštního se nejedná. Za zmínku snad stoji jen letenky v Business Class, ubytování v prvotřídním hotelu a pravé šampaňské v šatně po vystoupeni

Tlačítko Zpět