Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:

Radio Čas ožije létem

Právě jste: Radio Čas  /  Tiskové zprávy  /  Radio Čas ožije létem

30.6.2014 | Tisková zpráva
Stále větší oblíbenost retro stylu inspirovala nejoblíbenější moravské Radio Čas, které připravilo na prázdniny unikátní projekt „Retro léto“. Ve vysílání připomene nejsilnější okamžiky, legendární výrobky a život před rokem 1989. Retro léto se objeví i v ulicích Moravy a Slezska při roadshow, která lidem přiveze originální retro svět a limitovanou edici retro letního osvěžení.

Vzpomínky na první dovolenou, první lásky, první džíny nebo na první hity, které se zaryly do pamětí. Vše, co bylo před revolucí in, připomene speciální host Radia Čas, autor televizního pořadu „Retro“ Michal Petrov. Právě jeho vzpomínkovou knihu Retro ČS plnou unikátního materiálu mohou posluchači vyhrávat po celé prázdniny. Ve vysílání se objeví i známé osobnosti, které v té době slavily úspěchy.

„Velice mě těší, že se k projektu Retro léta přidal právě Michal Petrov, který se tomuto fenoménu věnuje řadu let a své postřehy předá i našim posluchačům. Do vysílání si přizve Radio Čas i místní sběratele, pamětníky a samozřejmě naše posluchače, protože většina z nich v té době prožila velkou část svého života.“ uvedl programový ředitel Radia Čas Michal Pistolas.

Na retro vlně bude rádio bavit i návštěvníky letních akcí, kam přiveze retro svět a zábavu, se kterou se lidé mohou vrátit do minulosti.

Atmosféru starých časů chce rádio přiblížit svým posluchačům co nejvíce, proto pro ně připravilo ve spolupráci s opavským výrobcem speciální edici retro nápojů. Sodovkárny opráší retro láhve, které naplní malinovou a citronovou limonádou. Pro projekt Retro léto tak vznikne limitovaná edice 20 tisíc limonád, které se rozdají po celé Moravě a Slezsku.

Radio Čas vysílá od ledna letošního roku také v digitální podobě v Regionální síti 7 (Multiplex 7). Nejoblíbenější moravskou rozhlasovou stanici tak lze díky televiznímu vysílání naladit téměř v celé České republice.

Tlačítko Zpět