Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:

RADIO ČAS OSLAVÍ 16. NAROZENINY NA VYPRODANÝCH „MEGAKONCERTECH“ V OSTRAVĚ A VE ZLÍNĚ

Právě jste: Radio Čas  /  Tiskové zprávy  /  RADIO ČAS OSLAVÍ 16. NAROZENINY NA VYPRODANÝCH „MEGAKONCERTECH“ V OSTRAVĚ A VE ZLÍNĚ

24. listopadu 2014| Tisková zpráva
Na podzim oslaví Radio Čas už 16 let působení v moravském éteru a pro své posluchače připravilo už tradičně velkolepý hudební dárek. Megakoncerty pro radost proběhnou 29. listopadu v ČEZ Aréně v Ostravě a 6. Prosince ve zlínské hale Euronics. Poblahopřát přijedou hvězdy českého hudebního nebe a návštěvníci se už teď můžou těšit na jedinečnou show v retro stylu, která bude pokračováním úspěšného projektu „Retro léto“. O vstupenky je každoročně velký zájem a oba koncerty jsou už v tuto chvíli plně vyprodané!

V letošním roce se toho v Radiu Čas stalo hodně a jednou z nejvýraznějších událostí byl projekt „Retro léto“, při kterém rádio v průběhu července a srpna připomnělo ve vysílání nejsilnější okamžiky, legendární výrobky a život před rokem 1989. Retro léto si posluchači natolik oblíbili, že se stalo inspirací i při přípravě tradičního Megakoncertu.
„Po velké vlně kladných ohlasů jsme se rozhodli, že návštěvníkům Megakoncertu uděláme radost a celý narozeninový koncert uspořádáme v retro stylu. Lidé se se tak můžou těšit nejen na skvělý hudební zážitek, ale také na spoustu překvapení, zábavu a osobnosti, které si pamatují z televizních obrazovek před rokem 1989, “ řekl Jakub Hanák, který má přípravu Megakoncertu na starost.
Gratulanti, kteří se na podiu postupně vystřídají, lidé dobře znají z vysílání Radia Čas. Hlavní hvězdy ostravského koncertu, Helena Vondráčková a Jiří Korn, se pohybují na hudební scéně už několik desítek let, a tak skvěle zapadají do retro ladění celé oslavy. Na své si však přijdou i mladší ročníky. Vystoupí kapely Mandrage, Nebe, Anna K. a kompletní sestavu doplní ABBA Stars s největšími hity legendární švédské kapely. Ve Zlíně pak bude sestava vystupujících umělců ve složení Helena Vondráčková, Václav Neckář a Bacily, Petr Kolář, Mandrage, Nebe a ABBA Stars. Ani letos nebude chybět velkolepá scéna s unikátní dvacetimetrovou pohyblivou a průsvitnou LED obrazovkou a speciální a světelné efekty.
Kromě hudebních hostů čeká diváky také retro zábava. „Motto letošní oslavy narozenin Radia Čas je retro show, a chceme všem, kteří na Megakoncert dorazí, připomenout věci, se kterými jsme se dříve běžně potkávali. Přímo v hale se pokusíme vytvořit tu správnou retro atmosféru. Všechny vystupující umělce například uvede hlasatelská ikona 70. a 80. let, Alexandr Hemala a mezi jednotlivými účinkujícími pak budou lidi bavit moderátoři Radia Čas společně se známým imitátorem Petrem Jablonským,“ prozradila další detaily PR managerka Radia Čas, Barbora Šindelková.
Megakoncerty Radia Čas patří každoročně k hudebním událostem podzimu na Moravě a ve Slezsku a i letos byly s předstihem všechny vstupenky vyprodány.