Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:
Radio Čas
Vysílání Radia Čas

Radio Čas je stále nejposlouchanější na Moravě

Právě jste: Radio Čas  /  Tiskové zprávy  /  Radio Čas je stále nejposlouchanější na Moravě

22.8.2011 | Tisková zpráva
Nejnovější výsledky oficiálního průzkumu poslechovosti rozhlasových stanic – Radio Projekt opět potvrdily dlouhodobý trend – na vedoucí pozici mezi moravskými rádii se už řadu let drží Radio Čas s velkým náskokem před ostatními stanicemi.

Pravidelné výsledky měření poslechovosti rádií přinášejí vždy něco nového, jedna věc se ale dlouhodobě nemění: nejposlouchanějším moravským rádiem je Radio Čas. To si teď každý týden naladí 539 tisíc posluchačů. Radio si navíc drží svou pozici druhé nejposlouchanější regionální rozhlasové stanice v ČR.

Posluchači tráví se svým oblíbeným Radiem Čas přes 4 hodiny denně. I to je důkazem toho, jak je stanice hluboce zakořeněna v životě Ostravska, Slezska, Valašska, Zlínska, Olomoucka, Brněnska i Slovácka. „Čas je pohodové moravské rádio. Vysílá písničky, které všichni znají, mají rádi a rozumí jim, protože většina z nich je česky nebo slovensky. Zprávy jsou zaměřeny na místní informace, aby se lidé rychle dověděli o všem důležitém a zajímavém ze svého bezprostředního okolí. Žijeme s našimi posluchači a blízkost každodenním běžným radostem a starostem lidí je naše motto.“ říká Michal Pistolas, programový ředitel.

Radio Čas opravdu žije se svými posluchači, nejen prostřednictvím rozhlasového přijímače, ale také vyráží přímo za nimi, na největší a nejvýznamnější akce na Moravě. Stejně jako v předchozích letech je tak partnerem dalšího ročníku Dnů NATO a Dnů Vzdušných sil AČR, což je s převahou nejnavštěvovanější dvoudenní akce v celé České republice. Vloni se sjelo na ostravské letiště skoro čtvrt milionu diváků. A také letos, 22. a 23. září, se můžeme těšit na nezapomenutelnou podívanou, kterou všem zprostředkuje i Radio Čas. Rovnou z Mošnova bude vysílat přímý přenos celého programu na speciální frekvenci 88,6 FM. Díky tomu lidem z dění na obloze nic neunikne a vzdušnou show tak můžou sledovat i ti, kteří se budou k letišti teprve blížit. A hlavně by si nikdo neměl doma zapomenout sluchátka ke svým mobilním telefonům, aby si mohl program naladit přímo na akci. Na letišti bude mít Radio Čas taky své mobilní studio. Návštěvníci tak budou mít jedinečnou šanci potkat se s oblíbenými moderátory a redaktory Radia Čas a ke známým hlasům si přiřadit i tváře, vyfotit se s nimi nebo si popovídat.

Na podzim připravuje Radio Čas pro své posluchače další velký projekt, tradiční koncerty u příležitosti oslavy svých narozenin. Megakoncerty pro všechny bezva lidi proběhnou hned ve třech městech.

 • Ostrava 17. listopadu,ČEZ Arena
 • Brno, 1. prosince, BVV
 • Zlín, 8. prosince, hala Euronics

Celomoravské Radio Čas vysílá na dvou programech, Radio Čas a Radio Čas Rock. Naladit si ho můžete na těchto frekvencích:

 • Ostravsko – 92.8 FM (Ostrava), 90.6 FM (Opava), 95.9 FM (Bruntál)
 • Slezsko – 98.3 FM (Třinec), 102.4 FM (Frýdek-Místek)
 • Valašsko – 105.9 FM (Nový Jičín), 96.3 FM (Valašské Meziříčí), 96.1 FM (Vsetín), 97.9 FM (Hranice)
 • Olomoucko – 101.3 FM (Olomouc), 91.7 FM (Jeseník), 103.1 FM (Mohelnice), 95.8 FM (Šumperk)
 • Zlínsko 103.7 FM (Zlín), 102.7 FM (Uherské Hradiště), 91.1 FM (Valašské Klobouky), 92.1 FM (Uherský Brod), 93.8 FM (Luhačovice), 96.4 FM (Kroměříž)
 • Brněnsko – 95.5 FM (Brno), 95.8 FM (Vyškov), 97.7 FM (Blansko), 92.2 FM (Velké Meziříčí), 91.7 FM (Hustopeče), 100.6 FM (Znojmo), 94.6 FM (Oslavany), 97.7 FM (Moravský Krumlov)
 • Dyje – 91.4 FM (Hodonín), 91.8 FM (Kyjov), 93.2 FM (Břeclav)
 • Radio Čas Rock – 2. program Radia Čas na 89.5 FM (Ostravsko), 89.7 FM (Opavsko)

 Tlačítko Zpět