Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:

NEZAPOMENUTELNÝ VÍKEND V ŘÍMĚ VYHRÁLA JARKA DÍKY KRÁSNÉMU VYZNÁNÍ OD PARTNERA

Právě jste: Radio Čas  /  Tiskové zprávy  /  NEZAPOMENUTELNÝ VÍKEND V ŘÍMĚ VYHRÁLA JARKA DÍKY KRÁSNÉMU VYZNÁNÍ OD PARTNERA

16. února 2015| Tisková zpráva
Koho by nepotěšilo jen tak slyšet, že vás má někdo rád. Jsou ale chvíle, které jsou pro takové vyznání jako stvořené. Třeba svatý Valentýn. Přestože to u nás není původní svátek, proč uprostřed zimy neroztát láskou a neříct, že nám na někom záleží. Takto uvažoval i Jarek, který se rozhodl pozdravit svoji dlouholetou přítelkyni Jarušku prostřednictvím pořadu „Dobré ráno, miláčku!“ v Radiu Čas. A to ještě ani netušil, že tím nominuje svoji partnerku do soutěže o romantický víkend v Římě.

Nezapomenutelný výlet do města všech měst, to byla hlavní výhra ve valentýnské soutěži Radia Čas na Facebooku. O přízeň fanoušků soutěžilo celkem deset soutěžních videí. Ta pořídili časáčtí pošťáci při návštěvách miláčků, kterým poslali na speciální záznamník vzkazy jejich blízcí. Každé všední ráno pošťáci jeden vzkaz vyberou a osobně předají adresátovi s přáním krásného dne a se spoustou dárků. A právě deset miláčků, které pošťáci navštívili od 26. ledna do 6. února, bylo ve hře. Videa na Facebooku soutěžila až do 14. února o co největší počet fanoušků. Těch nakonec nasbírala nejvíce Jaruška. Video, kde se jí její přítel Jarek vyznal, mělo největší úspěch. A tak jsme na Valentýna ráno vyrazili předat výherkyni tu skvělou zprávu, že vyhrála právě ona. Jarka nás přivítala před domem i se svým partnerem a dcerou. Jakmile jsme jí potvrdili, že vyhrává víkend v Římě, byla neuvěřitelně šťastná. Vítězství pro ni nebylo žádným překvapením, protože počet fanoušků na Facebooku bedlivě sledovala celá rodina až do ukončení hlasování. A velkou zásluhu na vítězství měla právě dcera Jarušky a Jarka. Do sdílení a „lajkování“ totiž zapojila všechny své známé, aby maminčino video zvítězilo. A povedlo se. Jarka taky všem známým, kteří pro ni hlasovali, moc děkovala. A teď jedna neuvěřitelná perlička. i když Jarka svým partnerem žije už 16 let, ještě spolu nebyli na žádné společné dovolené! Nakonec jsme Jarce museli položit ještě jednu důležitou otázku. Koho si s sebou na nezapomenutelný víkend na jednom z nejromantičtějších míst na světě vezme. A Jarka nezaváhala ani na vteřinu. Do hlavního města Itálie pojede se svým partnerem Jarkem. Jaruška pracuje v mateřské škole, kde se stará o spoustu malých dětí, po příchodu z práce zase o své dvě děti a přítele. Proto jsme rádi, že si jednou užije víkend bez starostí a pečovat se bude naopak o ni. Na výlet se vítězný pár vydá na jaře, aby si užil v Římě nejen spoustu památek a skvělou italskou kuchyni, ale taky pěkné počasí. Jarka nám slíbila, že po návratu nám zážitky povypráví a my je zase předáme našim posluchačů a dočtete se je také v jednom z dalších vydání vašeho regionálního Deníku. Tak pozorně poslouchejte vysílání Radia Čas a nezapomeňte, že i vy můžete prostřednictvím pořadu „Dobré ráno, miláčku!“ říct, co máte na srdci. Přihlásit se můžete jednoduše přes formulář na webu Radia Čas nebo na speciální lince 59 69 69 159. Rozdávejte společně s nejoblíbenějším moravským rádiem radost dál!