Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:
Radio Čas
Vysílání Radia Čas

Na Radiu Čas začínají zlaté časy!

Právě jste: Radio Čas  /  Tiskové zprávy  /  Na Radiu Čas začínají zlaté časy!

29.6.2011 | Tisková zpráva
Nejposlouchanější moravská rozhlasová stanice, Radio Čas, odstartuje na začátku července velkolepou několikaměsíční soutěž. Díky hře „Rok života zadarmo“ mohou posluchači vyhrát pohádkové ceny na celý rok zdarma, například auto, sérii dovolených, placení účtů apod. Ve velkém podzimním finále pak jeden z posluchačů vyhraje všechno najednou.

„V době prázdnin, kdy řada stanic posluchačům nenabízí výrazné programové novinky, přichází Radio Čas s grandiózní soutěží. Do moravského éteru vnese svěží vítr. Ještě nikdy v sobě jediná SMS zpráva neskrývala takové množství výhod“, řekl programový ředitel rádia Michal Pistolas. Není divu. Posluchači mohou ve vysílání vyhrát například auto či nový byt, popř. za ně bude Radio Čas platit účty za elektřinu, plyn a nákupy. A to na celý rok úplně zadarmo.

Registrace do soutěže Rok života zadarmo je velmi jednoduchá. Stačí poslat textovku ve tvaru CAS mezera ZADARMO mezera JMENO PRIJMENI ADRESA na číslo 900 09 30. Obratem přijde velmi důležitá potvrzovací SMS zpráva. Obsahuje totiž unikátní kód, který může soutěžícím zajistit další výhry. Od pondělí do soboty bude jeden z kódů otištěn na stránkách Deníku (v Brně Rovnosti), a pokud bude shodný s kódem v textové zprávě, posluchač vyhraje další dárky.

Velmi štědrá soutěž, která v českém éteru nemá obdoby, ovládne vysílání Radia Čas až do podzimu, kdy bude velké finále. V něm se jednomu šťastlivci úplně změní život, protože vyhraje ROK ŽIVOTA ZADARMO!

 * Zdroj: Radio projekt, SKMO, STEM/MARK, Median, 1.10.2010 – 31.3.2011, cílová skupina 12-79 let

Tlačítko Zpět