Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:

Megakoncert chce potěšit všechny bezva lidi

Právě jste: Radio Čas  /  Tiskové zprávy  /  Megakoncert chce potěšit všechny bezva lidi

1.11.2012 | Tisková zpráva
Už jen pár dnů zbývá do začátku Megakoncertu pro všechny bezva lidi. Radio Čas na něm v ostravské ČEZ Aréně oslaví své narozeniny opět ve velkém stylu – i letošní program tak slibuje jedinečný hudební zážitek všem příznivcům české a slovenské muziky.

„Ostravský Megakoncert se bude konat v sobotu 17. listopadu v ČEZ Aréně od 17 hodin. Na jednom pódiu se postupně vystřídají hvězdy české i slovenské hudební scény a návštěvníci si užijí opravdové lahůdky,“ uvedl programový ředitel rádia Michal Pistolas.

Legenda slovenského pop-rocku, skupina Team, která na jaře vyrazila na rozlučkové turné po Česku a Slovensku, se ve skutečnosti s fanoušky neloučí tak úplně. Frontman kapely Pavol Habera udělal v ohlášeném konci kapely výjimku a exkluzivně vystoupí právě na ostravském Megakoncertu Radia Čas.

„Ti, co dorazí na ostravský Megakoncert pro všechny bezva lidi, určitě neprohloupí. Mimo Pavola Habery se mohou těšit i skupinu Mandrage a velmi oblíbenou slovenskou skupinu No Name, kterou si posluchači sami vybrali,“ doplnil Pistolas. Chybět nebudou ani stálice tuzemské i slovenské hudební scény. Na Megakoncertu zazpívají i Miro Žbirka, Petra Janů a Lenka Filipová.

Kdo si nechce nechat nabitý koncert ujít, může si lístek koupit v síti Ticketportal nebo přímo v sídle Radia Čas v Ostravě-Porubě za 149 korun.

„Megakoncert se už stal tradicí, která k podzimu prostě patří. Mezi lidmi je o koncert stále velký zájem a každoročně je vyprodáno. V době, kdy stojí koncerty jediného vystupujícího několik set korun, je nás Megakoncert akcí, kterou si můžou dovolit celé rodiny bez újmy rozpočtu,“ řekl Pistolas.

Z Ostravy se Megakoncert pro všechny bezva lidi přesune do Brna a pak také do Zlína.

Tlačítko Zpět