Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:

Hodně muziky za málo peněz, takový bude Megakoncert Radia Čas ve Zlíně

Právě jste: Radio Čas  /  Tiskové zprávy  /  Hodně muziky za málo peněz, takový bude Megakoncert Radia Čas ve Zlíně

18.11.2013 | Tisková zpráva
Největší rádiová oslava na Moravě a ve Slezsku je na spadnutí. Megakoncerty Radia Čas pro všechny bezva lidi i letos nabídnou vystoupení českých a slovenských hvězd. Ve Zlíně se ve velkém bude slavit 7. prosince.

„Každým rokem se snažíme báječnou atmosféru umocnit něčím novým. Ani tentokrát nepřijdou posluchači zkrátka. Chystáme celou řadu překvapení. Megakoncerty Radia Čas jsou trvale zárukou kvalitní zábavy, a to nejenom hudební. Oslavy dospěly do podoby hvězdné show, která je dostupná i rodinám s napjatým rozpočtem,“ řekl programový ředitel Radia Čas Michal Pistolas.

Podzimní Megakoncerty v Ostravě, Zlíně a Brně se už staly příjemnou tradicí. Každý rok na ně dorazí tisíce lidí. „Doufáme, že i letos přijde co nejvíce posluchačů, aby oslava stála opravdu za to. Nejde nám jen o to přivézt skvělé hudebníky, které posluchači znají z našeho rádia, ale hlavně připravit divákům nezapomenutelný zážitek,“ říká Jakub Hanák, který má přípravu Megakoncertů na starost.

Letos Radio Čas oslaví 15. narozeniny ve velkém stylu. Návštěvníci si v sobotu 7. prosince od 17. hodin ve zlínské hale Euronics užijí show s oblíbenými umělci, které znají z vysílání nejposlouchanějšího moravského rádia.

Mezi gratulanty nebudou chybět charismatický Vašo Patejdl, mladá a energická Ewa Farna, Standa Hložek s Petrem Kotvaldem, nespoutaná Jana Kratochvílová a také kapela Turbo.

Megakoncertem pro všechny bezva lidi budou provázet moderátoři Radia Čas.

Vstupenky na tuto show jsou v prodeji za pouhých 149 Kč. Koupit si je můžete z pohodlí domova přes síť Ticketportal nebo osobně v sídle Radia Čas ve Zlíně-Malenovicích.

„Protože máme spoustu fanoušků i na Olomoucku a chceme, aby i oni s námi mohli slavit, vypravíme na Megakoncert do Zlína z Olomouce autobusy. Jízdenka je ke vstupence zakoupené na pobočce v Olomouci zdarma. Vstupenky si zájemci mohou koupit každý všední den od 9 do 13 hodin. Počet míst je omezen,“ dodala za organizátory Barbora Šindelková.

Radio Čas také vychází vstříc rodinám s dětmi a handicapovaným spoluobčanům. Děti do 120 cm mají na Megakoncerty vstup zdarma a držitele průkazu ZTP i ZTP/P jistě potěší levnější vstupné.

Zlínský Megakoncert završí sérii oslav. V Ostravě totiž bude Radio Čas slavit v sobotu 16. listopadu i s hvězdným hostem kapelou Boney M a v Brně 30. listopadu.

Více informací se dozvíte i na novém webu Radia Čas www.casradio.cz.

Tlačítko Zpět