Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:

Hodně muziky za málo peněz, takový bude Megakoncert Radia Čas v Brně

Právě jste: Radio Čas  /  Tiskové zprávy  /  Hodně muziky za málo peněz, takový bude Megakoncert Radia Čas v Brně

18.11.2013 | Tisková zpráva
Největší rádiová oslava na Moravě a ve Slezsku je na spadnutí. Megakoncerty Radia Čas pro všechny bezva lidi i letos nabídnou vystoupení českých a slovenských hvězd. V Brně se bude ve velkém slavit 30. listopadu. Mezi gratulanty nebudou chybět Petr Kolář nebo Věra Martinová.

„Každým rokem se snažíme báječnou atmosféru umocnit něčím novým. Ani tentokrát nepřijdou posluchači zkrátka. Chystáme celou řadu překvapení. Megakoncerty Radia Čas jsou trvale zárukou kvalitní zábavy, a to nejenom hudební. Oslavy dospěly do podoby hvězdné show, která je dostupná i rodinám s napjatým rozpočtem,“ řekl programový ředitel Radia Čas Michal Pistolas.

Letos Radio Čas oslaví narozeniny ve velkém stylu. Návštěvníci si v sobotu 30. listopadu od 17. hodin v brněnské hale Vodova užijí show s oblíbenými umělci, které znají z vysílání nejposlouchanějšího moravského rádia.

Mezi gratulanty nebudou chybět charismatický Petr Kolář, nespoutaná Jana Kratochvílová, Ivan Mládek, Věra Martinová, Petr Spálený a Apollo Band nebo Pacifik.

Megakoncertem pro všechny bezva lidi budou provázet moderátoři Radia Čas.

Podzimní Megakoncerty v Ostravě, Zlíně a Brně se už staly příjemnou tradicí. Každý rok na ně dorazí tisíce lidí. „Doufáme, že i letos přijde co nejvíce posluchačů, aby oslava stála opravdu za to. Nejde nám jen o to přivézt skvělé hudebníky, které posluchači znají z našeho rádia, ale hlavně připravit divákům nezapomenutelný zážitek,“ říká Jakub Hanák, který má přípravu Megakoncertů na starost.

Vstupenky na tuto show jsou v prodeji za pouhých 149 Kč. Koupit si je můžete z pohodlí domova přes síť Ticketportal nebo osobně na pobočce brněnského Radia Čas.

Radio Čas také vychází vstříc rodinám s dětmi a handicapovaným spoluobčanům. Děti do 120 cm mají na Megakoncerty vstup zdarma a držitele průkazu ZTP i ZTP/P jistě potěší levnější vstupné.

Z Brna se Megakoncert pro všechny bezva lidi přesune do Zlína, kde se bude slavit 7. prosince.

Více informací se dozvíte i na novém webu Radia Čas www.casradio.cz.

Tlačítko Zpět