Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:

COOPMánie odstartovala

Právě jste: Radio Čas  /  Tiskové zprávy  /  COOPMánie odstartovala

3. 3. 2014 | Tisková zpráva
Právě dnes odstartovala velká jarní soutěž pro děti z moravských a slezských základních škol, jaká tu ještě nebyla! Nebaví už děti pořád dokola navštěvovat stejná místa a atrakce? Znáte už nazpaměť všechny zoologické zahrady v okolí? Pak máte jedinečnou šanci vyhrát školní výlet, o kterém se dětem ani nezdálo! Ve hře COOPMánie soutěží jednotlivé třídy o hlavní cenu, pohádkový zájezd do Disneylandu v Paříži, a o další nezapomenutelné zážitky.

Soutěž probíhá od 3. března do 30. dubna 2014 a úkolem třídních kolektivů je sbírat účtenky z prodejen COOP Morava v soutěžním období.

Třída, které se podaří nasbírat nejvyšší počet účtenek (nikoliv v nejvyšší nominální hodnotě), vyhraje nezapomenutelný výlet do Disneylandu v Paříži. Lákavé jsou i další ceny pro soutěžící, kteří se umístí na předních místech. Na kolektivy, které zaujmou druhé až páté místo, čekají jedinečné třídní výlety po Moravě.

Všechny přihlášené školy jsou také zařazeny do závěrečného slosování o speciální cenu, dva notebooky. Ty vyhraje vylosovaná škola bez ohledu na její výsledek v hlavní soutěži.

„ Šanci na výhru má opravdu každá třída, jak z velkého města, tak i z malé vesnice. Nejdůležitější bude aktivita všech dětí a určitě se vyplatí do sběru účtenek zapojit celou rodinu a všechny známé. Odměnou pak budou skutečně nevšední zážitky z krásného výletu, který si všichni spolužáci dohromady užijí. Navíc budeme každý týden odměňovat ty nejpilnější třídy, za kterými přijedeme přímo do jejich školy. “ řekl zástupce Radia Čas…..

Všechny důležité informace najdete také na webových stranách soutěže www.coopmanie.cz. Na těchto webových stránkách budou zveřejňovány aktuální informace o průběhu hry, stejně tak na profilu soutěže na facebook.com/coopmanie.

Soutěž pro děti od 1. do 9. tříd pořádá společnost COOP Morava s.r.o. a organizuje ji prostřednictvím Radia Čas s.r.o.

 Tlačítko Zpět