Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:

Divočina

Právě jste: Radio Čas  /  Soutěže  /  Divočina

DIVOČINA S RADIEM ČAS

Velké soutěžní klání základních škol Moravskoslezského kraje

Kdo se bojí, nesmí do lesa. Společně s Radiem Čas se ale do Divočiny může podívat každý. Už 8. 6. 2022 pořádáme ve spolupráci s Fórem Nová Karolina speciální akci pro všechny malé badatele. Jedná se o skupinovou soutěž ve zdolání překážek, plnění úkolů a řešení kvízů.

Pět statečných, kteří vytvoří průzkumnický tým, vedený učitelem/učitelkou, může reprezentovat svou školu, utkat se s ostatními základkami a vyhrát hodnotné ceny!

A jak to všechno bude probíhat?

Soutěž má tři kategorie:              1.-2. třída           3.-4. třída           5.-6. třída

Základní škola může přihlásit do každé kategorie 1 průzkumnický tým (anebo se účastnit jen jedné kategorie, je jen na vás, které kategorie obsadíte). Přihlašovat se můžete do 25. května 2022.

Každý průzkumnický tým musí být složený z 5 dětí (dívek i chlapců) v dané věkové kategorii. Pětice může být buď pouze z jedné třídy, nebo dvě věkové třídy nominují různé žáky do jednoho týmu, např. v první kategorii jak prvňáky, tak druháky. Průzkumnické týmy budou soutěžit pouze proti týmům stejné věkové kategorie a v nich budou také hodnoceny.

Soutěž samotná bude probíhat formou štafety – hodnotí se tedy výkon celého týmu. Průzkumníci budou do Divočiny vstupovat jednotlivě a procházet všemi průlezkami. Na několika stanovištích budou plnit úkoly nebo sbírat různé předměty. Výkony jednotlivých průzkumníků se sečtou a tým, který v dané kategorii zdolá všechny překážky za nejkratší dobu, VYHRÁVÁ!

Jako první, od 10:00, bude soutěžit kategorie 1.-2. třída. Následně ji v cca 11:30 vystřídají týmy 3.-4. tříd a ve 13:00 se do Divočiny vydá 5.-6. třída.

Soutěžním kláním budou provázet naši moderátoři – Honza Gavelčík a Terka Pufferová. Na cestě Divočinou budou průzkumníkům k dispozici i naši průvodci, kteří jim v případě potíží ukážou tu správnou cestu.

Kdy a kde budeme soutěžit?

Přece ve středu 8. 6. 2022 od 10 hodin v nejvyšším patře obchodního centra Fórum Nová Karolina. Kantoři můžou týmy do soutěže přihlašovat do 25. května 2022.

Po tomto termínu kantory zkontaktujeme s potvrzením registrace a dalšími informacemi. Počet týmů v kategoriích je omezen. V případě dotazů nám pište na mail promo@pohodamedia.cz

Do soutěžního klání základních škol můžou paní učitelky/páni učitelé průzkumnické týmy přihlašovat skrze následující formulář:

 
Hlasování

Z akce bude pořizován audiovizuální záznam pro marketingové účely pořadatele, účastí v soutěži vyslovujete souhlas s natáčením a zveřejněním záznamu v médiích Mediální skupiny POHODA a souvisejících sociálních sítích.