Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:
Radio Čas
Vysílání Radia Čas

Radio Čas bude rozdávat radost v pořadu „Dobré ráno, miláčku!“

Právě jste: Radio Čas  /  Radio Čas bude rozdávat radost v pořadu „Dobré ráno, miláčku!“

6.října 2014| Tisková zpráva
Radio Čas od října nasazuje do vysílání nový pořad „Dobré ráno, miláčku!“, ve kterém bude v duchu svého sloganu rozdávat lidem radost. Inspiraci pro nový projekt našlo v řadách vlastních spolupracovníků, a díky činu jednoho z nich, vznikl nápad šířit zprávy plné pozitivních sdělení mezi samotné posluchače. Lidé mohou nechat na speciálním záznamníku vzkaz pro svého partnera nebo blízkou osobu, rádio každý všední den jeden vybere, osobně předá, a k němu ještě připojí dárek pro radost.

„V dnešní uspěchané době na nás média chrlí velké množství negativních informací. Proto jsme hledali způsob, jak mezi lidi dostat co nejvíce pozitivních emocí, a rozdávat radost, a to hned po probuzení. Nápad přišel sám díky kolegovi Michalovi, který jednou přišel netradičně popřát „dobré ráno“ své partnerce Rosalii Pokorné, moderátorce Radia Čas“, řekl o novém pořadu programový ředitel, Michal Pistolas.

Obchodník Michal je velký romantik, ale i tak bylo pro všechny velkým překvapením, jak jednou přišel v práci pozdravit svojí partnerku Rozálii. Když vešel do studia, poklekl před ní se slovy „Dobré ráno, miláčku“ a předal ji hrníček voňavé kávy a krásnou kytici růží. Tímto kouzelným gestem nejen potěšil svoji přítelkyni, ale zároveň tak vnuknul myšlenku, že podobným způsobem by si mohli prostřednictvím Radia Čas posílat radost i posluchači navzájem.

Od října mohou posluchači na speciální lince 59 69 69 159 pozdravit svého miláčka, nebo někoho blízkého, komu chtějí udělat radost. Od pondělí do pátku pak pošťák Radia Čas jednoho člověka vybere a potěší tím, že vzkaz osobně předá. Navíc ke zprávě od partnera přidá překvapení v podobě dárkového balíčku.

Všechny nadšené emoce z návštěvy časáckého pošťáka rádio zachytí a každý všední den je bude s posluchači sdílet ve vysílání a na internetu. Všechny sestřihy budou ke zhlédnutí na Youtube, webových stránkách a na Facebooku Radia Čas.

Tlačítko Zpět