Přeskočit na obsah

Otázky a odpovědi

Platí držitel průkazu ZTP/P vstupné? Jak je to s doprovodem?

ZTP/P má vstup zdarma, doprovod hradní plné vstupné. Pro vozíčkáře/ky je vyhrazen prostor na plošině u sektoru B8. Doprovod z důvodu omezené kapacity může stát pouze před plošinou (nikoliv na plošině).Vstupenky se slevou ZTP/P pouze na e-mailovou objednávku: info@ticketstream.cz. Součástí e-mailu musí být scan nebo fotografie průkazu opravňujícího ke slevě.

Jak můžu vyměnit vstupenku na zrušené ročníky Megakoncertu za vstupenku na Megakoncert 2023 (zakoupené u společnosti TicketStream)?

Máte-li stále vstupenku na předchozí zrušené Megakoncerty zakoupenou u společnosti TicketStream, byli jste již touto společností e-mailem informování o ideálním způsobu výměny. Postupujte dle instrukcí tak, že nejprve zažádáte o refundaci za zrušený Megakoncert 2020/2022 a následně si zakoupíte vstupenku na ročník 2023.

Nedorazil mi e-mail s pokyny pro refundaci vstupenek (zakoupené u společnosti TicketStream)

Pokud vám nedorazil informační e-mail s pokyny pro refundaci vstupenek zakoupených u společnosti TicketStream, zkontrolujte složku SPAM ve vaší poště nebo se obraťte se na podporu – info@ticketstream.cz

Jak si můžu vyměnit vstupenku na zrušené ročníky Megakoncertu za vstupenku na Megakoncert 2023 (zakoupené u společnosti TicketArt)?

Výměna vstupenek již není možná. Možnost výměny skončila 22. 9. 2022.

Mám nárok na výměnu vstupenky, pokud ji nemám staženou / vyzvednutou od společnosti TicketArt?

Výměna vstupenek již není možná. Výměnu vstupenky bylo možné provést pouze vložením unikátního čísla pod čárovým kódem uvedeného na vytištěné nebo online vstupence do 22. 9. 2022.

Kdy si můžu vstupenky na zrušené ročníky Megakoncertu zakoupené u společnosti TicketArt vyměnit za vstupenky na Megakoncert 2023?

Výměna vstupenek byla možná po dobu 3. týdnů od začátku předprodeje na Megakoncert 2023. Tedy od 1. do 22. 9. 2022 na webu společnosti TicketStream. V současné chvíli již není využití slev na vstupenky od společnosti TicketArt umožněno.

Zpět na začátek