Online Podcasty
Právě dohrálo:

PARTNEŘI Megakoncertu Radia Čas s Aputime.cz

Právě jste: Radio Čas  /  MEGAKONCERT RADIA ČAS PRO VŠECHNY BEZVA LIDI s Aputime.cz  /  PARTNEŘI Megakoncertu Radia Čas s Aputime.cz

Titulárním partnerem je firma

 

Aputime je technologický startup, který má za cíl pomoci firmám maximalizovat využití svých kapacit, poskytnout kompletní přehled i kontrolu nad aktuálním stavem veškerých projektů a usnadnit splnění klíčových výkonnostních ukazatelů.
Jejich aplikace ApuTime dokáže díky umělé inteligenci (A.I.) najít optimální cestu všech zakázek napříč firmou a naplánovat rozvrh pracovních aktivit každého zaměstnance.

Při neočekávané situaci (absence lidí/materiálu, změny priority nebo poruchy) umí okamžitě prověřit různé varianty a následně vygenerovat záložní plán, který zajistí, že zakázka bude dokončena v nejbližším možném termínu.
Harmonogram činností je sestaven tak, aby všichni pracovníci dosáhli co nejvyšší efektivity a zároveň, aby práce probíhala v logické posloupnosti daného projektu. Díky odbourání nadbytečné komunikace a rozhodování bude projekt dokončen dříve a bez zbytečných stresů.

ApuTime je zkrátka jako GPS navigace. Do svého cíle se chcete dostat co nejrychleji, nejekonomičtěji, a po té nejpříjemnější cestě. ApuTime Vám tu cestu najde a naplánuje.
V případě zácpy či uzavírky okamžitě přepočítá a poskytne další nejlepší variantu.

 

Dalšími partnery jsou:

DANTE.cz je společnost, která se zabývá prodejem bytových doplňků, především záclon a to již téměř dvacet let. Hlavní náplň jejich činnosti spočívá v prodeji prostřednictvím internetových stránek a pro větší pohodlí vás, zákazníků, pravidelně vydávají tištěný katalog.

Vždy se snaží představit vám nejmodernější trendy v oblasti bytového textilu a také nabídnout tradiční a oblíbené vzory. Velkou část jejich sortimentu tvoří produkty určené pro děti, které vždy splňují přísné normy na zdravotní nezávadnost.

Na stránkách jejich obchodu naleznete i různé návody a tipy, které vám napomohou při výběru zboží i při následné údržbě.

Fakulta veřejných politik v Opavě (FVP) je jednou ze tří fakult Slezské univerzity v Opavě (SU), což je veřejná vysoká škola. FVP vznikla v roce 2008 vyčleněním čtyř studijních programů z Filozoficko-přírodovědecké fakulty a je tak nejmladší fakultou Slezské univerzity v Opavě. Fakulta se zaměřuje na uplatnění studentů především v sektoru veřejných služeb od ošetřovatelství přes specializaci v pedagogice po sociální práci a také ve sféře veřejné správy a veřejných politik.

Fakulta v současnosti nabízí tříleté bakalářské studium (Bc.) ve čtyřech studijních programech, v nichž je realizována výuka ve studijních oborech. Na fakultě se vyučují dva dvouleté navazující magisterské studijní programy (Mgr.), které jsou realizovány ve třech studijních oborech. V jednom studijním programu, resp. oboru, lze absolvovat také čtyřletý doktorský studijní program (Ph.D.). Většinu studijních oborů lze studovat jak v prezenční, tak v kombinované formě studia.

Poctivá výroba Globus. V každém hypermarketu pro vás denně pečeme čerstvé pečivo, bouráme čerstvé maso
a vaříme čerstvá jídla.

Gynet je kombinací pokročilé medicínské techniky a vstřícného, profesionálního personálu. Každá návštěva je pozitivní a přátelská. Naší prioritou je vám poskytnout excelentní a komplexní nabídku služeb. Každá žena je jedinečná a tak k ní i přistupujeme. Nezáleží na okolnostech ani věku pacientky, naši odborníci vždy zajistí tu nejlepší péči a individuální přístup.

Jsme Ostravská stavební společnost, která patří mezi seriózní stavební společnosti v Moravskoslezském kraji, specializuje se na revitalizace panelových a bytových domů (zateplení, okna, střechy, vstupy, balkóny atd.).