Online Podcasty
Právě dohrálo:

PARTNEŘI Megakoncertu Radia Čas 2022

Právě jste: Radio Čas  /  MEGAKONCERT RADIA ČAS PRO VŠECHNY BEZVA LIDI 2022  /  PARTNEŘI Megakoncertu Radia Čas 2022

 

Partnery jsou:

 

 

DANTE.cz je společnost, která se zabývá prodejem bytových doplňků, především záclon a to již téměř dvacet let. Hlavní náplň jejich činnosti spočívá v prodeji prostřednictvím internetových stránek a pro větší pohodlí vás, zákazníků, pravidelně vydávají tištěný katalog.

Vždy se snaží představit vám nejmodernější trendy v oblasti bytového textilu a také nabídnout tradiční a oblíbené vzory. Velkou část jejich sortimentu tvoří produkty určené pro děti, které vždy splňují přísné normy na zdravotní nezávadnost.

Na stránkách jejich obchodu naleznete i různé návody a tipy, které vám napomohou při výběru zboží i při následné údržbě.

Fakulta veřejných politik v Opavě (FVP) je jednou ze tří fakult Slezské univerzity v Opavě (SU), což je veřejná vysoká škola. FVP vznikla v roce 2008 vyčleněním čtyř studijních programů z Filozoficko-přírodovědecké fakulty a je tak nejmladší fakultou Slezské univerzity v Opavě. Fakulta se zaměřuje na uplatnění studentů především v sektoru veřejných služeb od ošetřovatelství přes specializaci v pedagogice po sociální práci a také ve sféře veřejné správy a veřejných politik.

Fakulta v současnosti nabízí tříleté bakalářské studium (Bc.) ve čtyřech studijních programech, v nichž je realizována výuka ve studijních oborech. Na fakultě se vyučují dva dvouleté navazující magisterské studijní programy (Mgr.), které jsou realizovány ve třech studijních oborech. V jednom studijním programu, resp. oboru, lze absolvovat také čtyřletý doktorský studijní program (Ph.D.). Většinu studijních oborů lze studovat jak v prezenční, tak v kombinované formě studia.

Poctivá výroba Globus. V každém hypermarketu pro vás denně pečeme čerstvé pečivo, bouráme čerstvé maso
a vaříme čerstvá jídla.

Gynet je kombinací pokročilé medicínské techniky a vstřícného, profesionálního personálu. Každá návštěva je pozitivní a přátelská. Naší prioritou je vám poskytnout excelentní a komplexní nabídku služeb. Každá žena je jedinečná a tak k ní i přistupujeme. Nezáleží na okolnostech ani věku pacientky, naši odborníci vždy zajistí tu nejlepší péči a individuální přístup.

Jsme Ostravská stavební společnost, která patří mezi seriózní stavební společnosti v Moravskoslezském kraji, specializuje se na revitalizace panelových a bytových domů (zateplení, okna, střechy, vstupy, balkóny atd.).