Online Podcasty
Právě dohrálo:

OTÁZKY & ODPOVĚDI

Právě jste: Radio Čas  /  MEGAKONCERT RADIA ČAS PRO VŠECHNY BEZVA LIDI s Aputime.cz  /  OTÁZKY & ODPOVĚDI

 

Jaký je nový termín Megakoncertu Radia Čas?

Megakoncert Radia Čas se přesouvá na termín 27. listopad 2021 a konat se bude a Ostravar Aréně.

Bude v roce 2021 stejný program, jako byl plánovaný na letošní rok?

Naší snahou je přesunout celý letošní program na příští rok. Zatím máme od zástupců kapel a interpretů vstřícné ohlasy a situaci naprosto chápou – jejich reakce na přesun akce je, že by rádi Megakoncertu 2021 vystoupili. Program a finální sestavení programu už intenzivně řešíme. O vývoji vás budeme průběžně informovat.

Proč jste nezvolili přesun akce, např. na jaro 2021?

Termín na konci roku už má svoji tradici a jednání o programu akce probíhají s velkým časovým předstihem a umělci nám vycházejí, v tomto termínu, tradičně vstříc. Abychom zachovali vysokou kvalitu Megakoncertu, zvolili jsme přesun na tento podzimní termín. Také netušíme, jak rychle se situace v rámci realizace velkých kulturních akcí stabilizuje, a proto jsme zvolili osvědčený termín i místo.

Co nyní mohu udělat se vstupenkami na letošní rok?

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na rok 2021. Není nutné, cokoli měnit nebo aktualizovat. Vstupenky jsou plně platné pro Megakoncert Radia Čas v roce 2021.

Jak můžete nyní Megakoncertu Radia Čas vyjádřit podporu?

Pokud si necháte vstupenky na příští rok, vyjádříte nám tím svou podporu. Podpořit nás můžete také koupí vstupenky na rok 2021. Připravujeme pro vás na rok 2021 nová překvapení a spoustu novinek!

 

Pokud byste odpověď na Vaši otázku zde nenašli, neváhejte nás kontaktovat na mailu promo@pohodamedia.cz