Nepřehlédněte Menu

MEGAKONCERT RADIA ČAS PRO VŠECHNY BEZVA LIDI 2022 | ZRUŠENO

Právě jste: Radio Čas  /  MEGAKONCERT RADIA ČAS PRO VŠECHNY BEZVA LIDI 2022 | ZRUŠENO

 

Megakoncert Radia Čas 2022 zrušen

Ročník Megakoncertu 2022 Radia Čas pro všechny bezva lidi byl zrušen. Aktuální proticovidová opatření v oblasti kultury bohužel stále nedovolují a komplikují pořádání podobných akcí, proto bylo Radio Čas nuceno v roce 2022 upustit od oblíbené oslavy narozenin, která má každoročně hojnou účast a hvězdné obsazení.

„Nebylo to pro nás jednoduché rozhodnutí. Megakoncert je srdeční záležitostí. Znamená pro nás výjimečnou příležitost se naživo potkat s posluchači Radia Čas a oslavit s nimi nejen narozeniny rádia, ale také si užít skvělou atmosféru spolu s hvězdami české a slovenské hudební scény. Megakoncert pořádáme pro všechny bezva lidi a chceme, aby to tak i zůstalo. To při aktuálních nařízeních není možné.“ komentuje zrušení generální ředitel mediální skupiny POHODA Roman Jeřábek.

Stále se prodlužující restrikce vůči akcím přiměla Radio Čas k rozhodnutí koncert v roce 2022 nepořádat. „Vážíme si každého z posluchačů, kteří Megakoncert plánovali navštívit a těšili jsme se, že si akci společně užijeme. V současnosti však nejsme schopni zaručit termín konání, který by nám dal možnost pořádat koncert bez omezení — tak, jak jsou lidé zvyklí. Jakmile se covidová situace vyřeší, naplánujeme Megakoncert v termínu, u kterého budeme mít jistotu, že bude pro všechny a v plné síle.“ doplnila produkční Megakoncertu Kateřina Kornetová.

Již zakoupené vstupenky na Megakoncert mohou být vráceny na základě žádosti směřované přímo na Ticket Art a Ticketstream, protože Radio Čas samotné není prodejcem vstupenek a nemůže je tak přijímat zpět — vrácení vstupného je nutné uplatnit u prodejců.

Druhou možností je vstupenky vyměnit — držitelům obou typů vstupenek (Ticket Art i Ticketstream) Radio Čas umožní výměnu za platný lístek na příští ročník Megakoncertu, a to prostřednictvím webu společnosti Ticketstream. Podrobné informace k výměně naleznete v přiložených odkazech.

Více informací naleznete v našich Q&A nebo na e-mailu promo@pohodamedia.cz.

Děkujeme za pochopení a těšíme se, že si společně akci užijeme v jiný čas a v plné síle!

Jak vrátit vstupenky?

Návod Ticketstream

Návod Ticket Art