Online Podcasty
Právě dohrálo:

MEGAKONCERT RADIA ČAS PRO VŠECHNY BEZVA LIDI 2022

Právě jste: Radio Čas  /  MEGAKONCERT RADIA ČAS PRO VŠECHNY BEZVA LIDI 2022

 

Megakoncert Radia Čas má nový termín!

Nový termín 12. února 2022.

„Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi se přesouvá na příští rok
a uskuteční se v termínu 12. 2. 2022 v Ostravar Aréně v Ostravě.
Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti

Milí posluchači,

Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi bude! Pilně připravujeme jeho konání tak, abyste si ho dokonale užili.
Rok 2020 nás všechny velmi zasáhl a následky turbulentní situace mnohým komplikují život ještě dnes. Ani my jsme nebyli ušetřeni dopadů covidové situace, ale i přes všechny překážky, které nám jsou kladeny pod nohy, s vámi chceme opět zažít Megakoncert!

Předprodej

Zažít Megakoncert Radia Čas přesně tak, jak si ho pamatujete, a přesně takový, na jaký se už tak dlouho těšíte! Nehodláme slevovat z úrovně, na jakou jste zvyklí. Abychom zajistili vše, co k Megakoncertu patří, tak, aby si ho mohli všichni bezva lidi naplno užít, posunuli jsme jeho konání o pár týdnů. Nový termín Megakoncertu je proto 12. 2. 2022.

Vstupenky, doposud zakoupené u společnosti Ticket Art na rok 2020 a 2021, zůstávají v platnosti, a to bez nutnosti provádět jakékoli změny. Nové vstupenky na únorový Megakoncert Radia Čas 2022 budou k dispozici v předprodeji společnosti Ticketstream.

Věříme, že se stále ne příliš stabilní situace zlepší a my vám opět nabídneme špičkový hudební zážitek v novém, ale stále brzkém, termínu konání Megakoncertu Radia Čas. Další informace a novinky o vystupujících hvězdách můžete sledovat na události Megakoncertu nebo na Facebooku Radia Čas či Instagramu Radia Čas.

Zde najdete nejčastější otázky a odpovědi. Pokud byste měli další doplňující dotazy, napište nám na mail promo@pohodamedia.cz

Děkujeme za pochopení a věříme, že si zachováme vaši přízeň i nadále.

Předprodej

Moc se těšíme! Sledujte nás, ať vám nic neunikne! Chcete se dozvědět aktuální novinky, program a zajímavosti ze zákulisí příprav? Poslouchejte Radio Čas nebo sledujte
Facebook událost Megakoncert Radia Čas.