Online Podcasty
Právě dohrálo:
Radio Čas
Vysílání Radia Čas

MEGAKONCERT RADIA ČAS PRO VŠECHNY BEZVA LIDI s Aputime.cz

Právě jste: Radio Čas  /  MEGAKONCERT RADIA ČAS PRO VŠECHNY BEZVA LIDI s Aputime.cz

Megakoncert Radia Čas s Aputime.cz se přesouvá.

Nový termín 27. listopad 2021.

„Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi s Aputime.cz“ se přesouvá na příští rok
a uskuteční se v termínu 27.11. 2021 v Ostravar Aréně v Ostravě.

Milí posluchači,

s lítostí musíme oznámit, že plánovaná akce Megakoncert Radia Čas s Aputime.cz se přesouvá na příští rok. Vzhledem k nestabilní situaci, která souvisí s dopady pandemie COVID-19 na kulturu a veřejný život, jsme nuceni přikročit k tomuto kroku, jelikož cítíme vůči všem návštěvníkům zodpovědnost a rádi bychom si udrželi přízeň i v dalších letech. Nový termín Megakoncertu je stanoven na sobotu 27.11. 2021.

Intenzivně už nyní pracujeme na přesunu kompletního programu na příští rok, včetně všech účinkujících. Zatím máme od vystupujících vstřícné ohlasy a vůli vystoupit na akci i v roce 2021. Vstupenky, zakoupené pro letošní ročník, zůstávají v platnosti, a to bez nutnosti provádět jakékoli změny. Vstupenky na Megakoncert Radia Čas 2021 budou k dispozici v obvyklých předprodejích.

Věříme, že se současná situace stabilizuje a my vám nabídneme špičkový hudební zážitek v novém termínu konání Megakoncertu Radia Čas s Aputime.cz.

Zde najdete nejčastější otázky a odpovědi pokud byste měli další doplňující dotazy, napište nám na mail promo@pohodamedia.cz

OTÁZKY & ODPOVĚDI

Děkujeme za pochopení a věříme, že si zachováme vaši přízeň i nadále.

 

Moc se těšíme! Sledujte nás, ať vám nic neunikne! Chcete se dozvědět aktuální novinky, program a zajímavosti ze zákulisí příprav? Poslouchejte Radio Čas nebo sledujte
Facebook událost Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi s Aputime.cz.

 


Partneři Megakoncertu Radia Čas s Aputime.cz

Titulárním partnerem je firma 

 

Dalšími partnery jsou