Online Podcasty
Právě dohrálo:
Radio Čas
Vysílání Radia Čas

Praktické

Právě jste: Radio Čas  /  Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi 2019  /  Praktické

OTÁZKY & ODPOVĚDI aneb CO VÁS ZAJÍMÁ

1. Kde se dají zakoupit vstupenky?

Vstupenky na Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi zakoupíte v prodejní síti Ticket Art a online.

2. Kdo vystoupí na Megakoncertu?

Každý rok přemýšlíme, makáme a domlouváme největší hvězdy českého a slovenského hudebního nebe. Snažíme se pro vás připravit ty nejlepší narozeniny Radia Čas, potěšit každého z vás a zároveň každý rok překvapit něčím novým. V roce 2019 na Megakoncertu Radia Čas pro všechny bezva lidi oslavíme 21. narozeniny a program bude, věříme, stejně nabitý jako v minulých ročnících. Interprety postupně prozradíme ve vysílání, laďte Radio Čas.

3. Jak se na Megakoncert dostanete?

Na Megakoncert se můžete vydat pěšky (pokud to máte blízko), tramvají, autem nebo třeba vlakem.

Tramvají

Hned u OSTRAVAR ARÉNY se nachází tramvajová zastávka Sport Aréna, na kterou se dostanete tramvajemi č. 2, 3, 7, 11 a 19 z různých částí Ostravy. Po skončení Megakoncertu Radia Čas v OSTRAVAR ARÉNĚ v Ostravě-Vítkovicích, posílí Dopravní podnik Ostrava tramvajovou dopravu vloženými spoji ze zastávek SPORT ARÉNA (na ul. Závodní) ve směrech na konečné zastávky Dubina, Hlavní nádraží, Poruba vozovna a Výškovice. Bližší informace najdete zde.

ℹ POSÍLENÍ DOPRAVY
Kapacitně se posílí standartní spoje (na linkách 3, 11 a případně také 7 – výměna za kapacitnější typy tramvají) a vypraví se navíc dalších 6 tramvajových velkokapacitních souprav, které budou na pokyn dopravního dispečinku DPO (podle počtu lidí u haly) najíždět cca od 21:30 h do směrů:
🔵 Dubina , Hlavní nádraží, Výškovice a Poruba
🔵 Tramvaj s reklamou Rádia ČAS bude v sobotu vypravena na lince č. 3.

Vlakem

Nejbližší vlakové zastávky jsou Ostrava – střed a Ostrava – Svinov, odkud je možné k Ostravar Aréně (zastávka SPORT ARÉNA) dojet MHD. Ze Svinova tramvajovou linkou č. 3 a 7, a z Ostravy – střed ze zastávky Dr. Malého tramvajovou linkou č. 2. Bližší informace o spojích městskou hromadnou dopravou najdete ZDE.

Autem

Autem se k nám samozřejmě také dostanete. (GPS: 49°48’17.71″N 18°14’54.42″E). Vedle arény je možné využít parkoviště, avšak ze zkušeností doporučujeme zaparkovat na veřejných parkovištích poblíž haly a přímo k hale se dopravit městskou hromadnou dopravou, vyhnete se případným dopravním komplikacím.

Dálkovou autobusovou dopravu z Olomouce a ze Zlína na Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi nezajišťujeme.

4. Kde zaparkovat a kudy do haly?

K dispozici jsou parkoviště u Ostravar Arény. Cena parkoviště je 50,- Kč a úhrada probíhá v automatech, které jsou umístěny v hale a také na parkovištích (informace platná k 6. 1. 2019).

5. V kolik se otevřou brány Ostravar Arény?

Program „Megakoncertu Radia Čas pro všechny bezva lidi přináší RESIDOMO“ začíná v sobotu 30. listopadu 2019 v 17:00 hod. Ostravar Aréna se pro návštěvníky otevírá v 16:00 hod. (informace platná k 6. 1. 2019).

Upozornění: Pokud v průběhu Megakoncertu opustíte brány Ostravar Arény, (bez platné vstupenky) už se bohužel nebudete moci vrátit.

6. Bezpečnostní opatření

Věnujte prosím pozornost opatřením, jejímž cílem je zajištění bezpečnosti a komfortu návštěvníků akcí konaných v hale.

Vstup do haly bude umožněn osobám, které u sebe budou mít pouze příruční zavazadlo do rozměru 30x30cm s nejnutnějšími osobními věcmi, jako jsou např. doklady, léky, peněženka, klíče, telefon, apod. Ochranka nevpustí do haly návštěvníky s ostrými předměty, s deštníky, parfémy, vlastním pitím apod. (více informací na webových stránkách www.arena-vitkovice.cz). Návštěvníci mohou být vyzváni ke kontrole příručního zavazadla či osobní prohlídce. Proto prosíme návštěvníky o pochopení, trpělivost a spolupráci s členy pořadatelské služby.

Úschovna zavazadel a věcí, se kterými nebude návštěvník do OSTRAVA ARÉNY vpuštěn, v okolí haly zprovozněna nebude. Proto prosíme návštěvníky, aby rozměrnější zavazadla na konané akce nenosili, popř. ponechali ve svých vozidlech.

Zároveň je v platnosti návštěvní řád OSTRAVA ARÉNY, který je uveřejněn také na webových stránkách www.arena-vitkovice.cz.

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD

Všichni návštěvníci OSTRAVAR ARÉNY by měli s ohledem na přijatá opatření na akce přicházet s dostatečným časovým předstihem.