Online Podcasty
Právě dohrálo:
Radio Čas
Vysílání Radia Čas

Hvězdy letošního Megakoncertu!

Právě jste: Radio Čas  /  Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi 2019  /  Hvězdy letošního Megakoncertu!


Představujeme vám
hvězdy letošního
Megakoncertu Radia Čas
pro všechny bezva lidi 2019
!

 

 

SANDRA

Sandra Cretu, rodným jménem Sandra Ann Lauer je německá popová zpěvačka, známá pod jménem Sandra, jejíž popularita dosáhla vrcholu ve druhé polovině osmdesátých a na počátku devadesátých let 20. století. Skladby jako například Maria Magdalena nebo Everlasting love zná skoro opravdu každý. Sandra je ikonou, která si svou show dokáže patřičně užít.

 

 

NO NAME

No Name je oblíbená šestičlenná slovenská pop-rocková skupina založená 26. srpna 1996
v Košicích. Toho dne zároveň zvítězili v místní soutěži kapel zvané Košický zlatý
poklad ´96. Zakládajícími členy byli Viliam Gutray a trojice bratrů Timkových –
Igor, Roman a Ivan.

 

 

 

 

OLGA LOUNOVÁ

Olga Lounová je populární česká zpěvačka, skladatelka, herečka, závodnice rally. Po zdárném ukončení studia na Pedagogické fakultě v Liberci získala absolutorium na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. V současné době se Olga věnuje hlavně vystupování s kapelou a herectví v českých muzikálech a televizních seriálech. Mezi její dosud největší hity patří Láska v housce s Xindlem X a autorské skladby K výškám a Brány svaté.

 

 

 

SLZA

Slza je česká popová hudební skupina, která se v roce 2014 proslavila písní „Lhůta záruční“. Jejími členy jsou Petr Lexa a zakladatel je Lukáš Bundil. Skupina byla založena 24. března 2013. Petr Lexa zpívá, současně svoji skupinu prezentuje i na svém osobním YouTube kanále.

 

 

 

HELENA VONDRÁČKOVÁ

Helena Vondráčková je jednou ze světově nejuznávanějších českých zpěvaček všech dob. Svou pěveckou dráhu zahájila vítězstvím v soutěži Hledáme nové talenty 1964. O rok později se díky hitům Červená řeka a Pátá stala Zlatou slavicí a nastoupila do angažmá v divadle Rokoko. Zde se seznámila s Martou Kubišovou a Václavem Neckářem, s nimiž v roce 1968 vytvořila popové trio Golden Kids. V témže roce se poprvé objevila ve filmu, hrála hlavní roli v pohádce Šíleně smutná princezna.

 

 

 

PETR KOTVALD

Zpěvák Petr Kotvald patří dnes k významným osobnostem české populární hudby. Jeho hity se řadí mezi jedny z nejpopulárnějších! Pochází ze Žatce, kde vyrůstal a také tu poprvé stál na jevišti, jako amatérský zpěvák zabodoval v soutěžích Mladá píseň Jihlava (1977) a Děčínská kotva (1979). Zároveň studoval na elektrotechnické fakultě ČVUT a v roce 1984 dosáhl titulu inženýra.