Doprava

Právě jste: Radio Čas  /  MEGAKONCERT PRO VŠECHNY BEZVA LIDI 2017  /  Doprava

Na Megakoncert se můžete vydat pěšky (pokud to máte blízko), tramvají, autem, vlakem nebo třeba… Megakoncert BUSem. Letos opět vypravujeme speciální autobusové spoje ze Zlína, Olomouce a Čech pod Kosířem. Se vstupenkou Vás svezou ZDARMA.

  • DOPRAVA A PARKOVÁNÍ

Vlakem

Nejbližší vlakové zastávky jsou Ostrava – střed a Ostrava – Svinov, odkud je možné k Ostravar Aréně (zastávka SPORT ARÉNA) dojet MHD. Ze Svinova tramvajovou linkou č. 3 a 7, a z Ostravy – střed ze zastávky Dr. Malého tramvajovou linkou č. 2. Bližší informace o spojích městskou hromadnou dopravou najdete ZDE.

Autem

Autem se k nám samozřejmě také dostanete. (GPS: 49°48’17.71″N 18°14’54.42″E). Vedle arény je možné využít parkoviště, avšak ze zkušeností doporučujeme raději využít městskou hromadnou dopravu, vyhnete se případným dopravním komplikacím.

Megakoncert BUS

Vás odveze na ZDARMA přímo k Ostravar Aréně a samozřejmě také zpět.

Nástupní místa

  • Olomouc, zastávka U Koule – přibližný odjezd 14:00 hodin
  • Čechy pod Kosířem, zastávka Sokolovna – přibližný odjezd 13:40 hodin (VYPRODÁNO)
  • Zlín-Malenovice, parkoviště OC Domus – přibližný odjezd 13:40 hodin

Objednat si Megakoncert BUS můžete na základě zakoupené vstupenky a následného vyplnění objednávkového formuláře. K vyplnění potřebujete čtyřmístný kód uvedený na vstupence.

Upozorňujeme všechny cestující, kteří se nedostaví včas k odjezdu autobusů na Megakoncert, že není možné nárokovat žádnou náhradu.