Aktuality

Právě jste: Radio Čas  /  MEGAKONCERT RADIA ČAS pro všechny bezva lidi přináší RESIDOMO  /  Aktuality

Děkujeme!!!

(2. prosince 2018)

Děkujeme za neopakovatelnou show a úžasnou atmosféru! Doufáme, že jste si naší narozeninovou oslavu užili stejně báječně jako my! Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi přináší RESIDOMO … je za námi. Díky moc, že jste přišli, smáli se, tancovali a zpívali společně s námi. Děkujeme hudebním hvězdám, jste skvělí! A děkujeme všem partnerům, bez kterých by to nešlo. Moc si naší spolupráce vážíme. Děkujeme a těšíme se příští rok 30. listopadu na shledanou!

100 vstupenek na megáč od RESIDOMO

(28. listopadu 2018)

Toužíte vyrazit v sobotu na Megakoncert, ale nestihli jste si koupit vstupenku? Máme pro vás úúúúžasnou novinu!!! RESIDOMO, titulární partner Megakoncertu Radia Čas, věnuje svým nájemníkům a posluchačům Radia Čas ještě 100 vstupenek!!! Přijďte ve čtvrtek 29.11. v 15:00 hod. ke Klientskému centru RESIDOMO v Ostravě-Porubě u Restaurace Slovan, kde bude stát autohlídka Radia Čas. Prvních 50 šťastných, kteří dorazí a budou znát heslo: „MEGAKONCERT RADIA ČAS PRO VŠECHNY BEZVA LIDI PŘINÁŠÍ RESIDOMO“ rovnou získává 2 vstupenky na Megakoncert.

10 důvodů, proč soutěžit o vstupenky na megáč

(16. listopadu 2018)

 1. Tolik hvězd pod jednou střechou už letos nepotkáte. Od Mirai přes Ewu Farnou, až po Desmod nebo Davida Kollera.
 2. Zapaříte na hity prověřené časem. Mysleli jsme na každého z vás. Víme, že ne všechny užije na popík, proto jsme program sestavili z největších českých a slovenských hudebních hvězd různých žánrů. Čeho se ale držíme – každý interpret má v repertoáru skvělé hity prověřené časem!
 3. Podpoříte dobrou věc. Na Megakoncertu si můžete zakoupit náramek Radia Čas a přispět tak na výcvik asistenčního Superpsa Frenkieho, který se zaučuje pro život s Nicolkou trpící epilepsií. Více o Frenkiem & Niki
 4. V samém srdci Ostravy. Ostravar Aréna se nachází v samém srdci industriální části Ostravy. Takže Megakoncert Radia Čas můžete spojit s výletem, protože tohle město rozhodně má co nabídnout. Koncert je navíc v sobotu, takže můžete s klidným svědomím objevovat krásy Ostravy až do rána.
 5. Ilona Csáková a Citron se na jednom podiu obvykle moc nevidí. A doplní to o ty největší pecky z repertoáru. A nejen oni.
 6. Nejlepší nákupy hned za rohem. V Avion Shopping Parku Ostrava, který je od Ostravar Arény co by kamenem dohodil, nakoupíte ty nejlepší vánoční dárky pro celou rodinu.
 7. Hostina po italsku. Vychutnejte si kousek Itálie v Pizze Coloseum v Avionu. Restaurace nabízí italské speciality, křupavou pizzu, grilované speciality, saláty nebo italské těstoviny. Mňam! Skvělé místo pro posilnění před koncertem.
 8. Užijete si skvělou party a neopakovatelnou atmosféru. O zábavu bude postaráno. Stačí se jen přidat a užít si to s námi.
 9. Vánoční stres se vám vyhne obloukem. Z Megakoncertu budete totiž naladěni na správnou vánoční náladu, díky které vás nerozhodí ani jedna fronta v obchodech.
 10. Potkáte se s kamarády, které za celý rok jinak nepotkáte. Takže si ze srazů na Megakoncertu můžete udělat malou tradici.

Exkluzivní prodej limitovaného počtu vstupenek v Avion Shopping Park Ostrava

(13. listopadu 2018)

Exkluzivní prodej limitovaného počtu posledních vstupenek přímo u partnera megáče Avion Shopping Park Ostrava. Vstupenky můžete zakoupit na Informacích v Avionu od čtvrtka 15. listopadu. Vstupenky se budou prodávat do vyprodání zásob.

Soutěž o lístky na megáč

(5. listopadu 2018)

Nestihli jste si koupit lístky na megáč?! Nezoufejte! Mějte uši nastražené a vyhrajte dvě vstupenky v soutěži Radia Čas! Až do  25. listopadu hrajeme o vstupenky přímo ve vysílání Radia Čas!

 • Poslouchejte pozorně Radio Čas! Hrajeme v průběhu celého dne, ve všední dny i víkendy!
 • Jakmile uslyšíte výherní signál slovo „DVACET“ , volejte do našeho studia na číslo 776 612 800.
 • Pokud se na vás usměje štěstí, přepojíme vás rovnou do živého vysílání a vstupenky jsou vaše!!!

PS: Víte, proč je výherním signálem právě slovo „DVACET“?! Anooo, protože vaše Radio Čas je s vámi už 20 let!!!

Vyprodáno! Děkujeme!!!

(29. října 2018)

Více než měsíc před konáním máme vyprodáno! Děkujeme!!! Velmi si toho vážíme! Vy, kteří jste nestihli zakoupit lístky na megáč v předprodeji, nezoufejte. Budete mít ještě možnost pořídit si poslední vstupenky. Poslouchejte vysílání Radia Čas a sledujte Facebook Událost!

Víte to první

(12. června 2018)

Chcete se dozvídat aktuální novinky, program a zajímavosti ze zákulisí příprav? Laďte Radio Čas nebo sledujte Facebook událost Megakoncert Radia Čas. Potřebujete se na něco zeptat? Napište váš dotaz na email megakoncert@casradio.cz, budeme se snažit vám co nejrychleji odpovědět.