MEGAKONCERT RADIA ČAS

Právě jste: Radio Čas  /  MEGAKONCERT RADIA ČAS

Přijďte oslavit 20. narozeniny Radia Čas spolu s hvězdami českého a slovenského hudebního nebe!

Po roce zase v Ostravě! Hala plná hvězd, Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi, 1. prosince 2018 v Ostravar Aréně. Zažijte neopakovatelnou hudební show, kterou vás provedou milí moderátoři Radia Čas.

koupit lístek

Program letošního Megakoncertu postupně odtajňujeme v našem vysílání a na Facebook události. Již dnes vám můžeme prozradit první hvězdná jména Megakoncertu Radia Čas pro rok 2018:

  • DAVID KOLLER, zpěvák, bubeník, člen kapely Lucie a autor slavných hitů jako „Chci zas v tobě spát…“
  • ANNA K., skvělá zpěvačka, držitelka 5 hudebních ocenění Anděl, ohromná sympaťačka, silná ženská a usměvavá optimistka

Moc se těšíme!!! Sledujte nás, ať vám nic neunikne! ♥

  • Chcete se dozvídat aktuální novinky, program a zajímavosti ze zákulisí příprav? Laďte Radio Čas nebo sledujte Facebook událost Megakoncert Radia Čas.
  • Chcete si koupit lístek na Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi a těšit se na prosinec? Kupte si lístek online nebo v prodejní síti Ticket Art.

Vozíčkáři ZTP/P mají vstupenku za speciální cenu 99,- Kč a jejich doprovod za 149,- Kč. Kapacita prostoru pro vozíčkáře je v hale omezena na 20 míst. Žádosti o vstupenky pro vozíčkáře ZTP/P prosím vyřizujte na pobočkách Ticket Art nebo posílejte na adresu: rezervace@ticket-art.cz . Další slevy (ZTP) z technických a organizačních důvodů neposkytujeme. Z důvodu zajištění maximální bezpečnosti a komfortu návštěvníků kulturních akcí již není možné poskytovat vstup pro děti do 120 cm zdarma.

Chcete se na něco zeptat? Pište na megakoncert@casradio.cz nebo volejte 596 969 151. Těšíme se na vás!

 

PARTNEŘI MEGAKONCERTU RADIA ČAS