Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:

Office Asistent

Právě jste: Radio Čas  /  Kariéra  /  Office Asistent

Mediální skupina Pohoda rozšiřuje svůj tým a hledá vhodného/nou kandidáta/tku na pozici Office Asistent

Náplň práce:

  •  Správa vozového parku
  • Komunikace s úřady, vyřizování různých povolení
  • Vyřizování dotací od A po Z
  • Správa datových schránek
  • Správa smluv s partnerskými společnostmi
  • Pravá ruka vedení společnosti
  • Evidence centrálního registru smluv
  • Kontrola nad evidencí a rozúčtování faktur
  • Objednávka kancelářských a hygienických potřeb
  • Příprava a koordinace teambuildingových akcí
  • Operativní provozní úkoly

Požadujeme:

  •  Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Min. SŠ vzdělání
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, MS Excel, MS Outlook, internet)
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, pracovitost, smysl pro pořádek a aktivní
    přístup k práci
  • Schopnost řídit si čas a rozhodovat se podle priorit
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Základní znalost anglického jazyka

    Nabízíme:

  • Práci ve stabilní mediální společnosti
  • Notebook
  • Možnost Home office
  • Firemní teambuildingy
  • Výhodný tarif od O2
  • Možnost volných vstupenek na akce, které pořádáme nebo jsme jejími partnery

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Životopisy zasílejte na kariera@pohodamedia.cz