Online Podcasty
Právě dohrálo:

IT specialista

Právě jste: Radio Čas  /  Kariéra  /  IT specialista

IT SPECIALISTA

Radio Čas – nejposlouchanější moravské radio působí na trhu již více než 20 let. Je součástí úspěšné mediální skupiny společně s celoplošnými televizemi, slevovým portálem a digitálními multiplexy. Pro posílení obchodního týmu přijme ambiciózní nové kolegy a kolegyně.

KDO JSME?

Jsme mediální skupina POHODA a toto jsou členové naší rodiny: rozhlasové stanice Radio Čas, Radio Čas Rock a Rádio Dálnice a televizní stanice TV Relax, TV Rebel, Info TV Brno a LTV Plus.

Náplň Vaší práce:

  • řešení IT problémů / požadavků koncových uživatelů
  • vzdálená správa a support
  • školení zaměstnanců
  • zajišťování IT vybavení pro zaměstnance
  • nastavování koncových zařízení, jejich správa a opravy (PC, NB, tiskárny)
  • správa aplikací, síťových zařízení

Jaké profesní znalosti očekáváme:

  • dobrá znalost HW – kompletace PC, servis, instalace, konfigurace,
  • znalost topologie a konfigurace sítí, HW i SW,
  • výborná znalost operačních systémů a přidružených aplikací (Windows)
  • znalost serverů na úrovni administrace a konfigurace (Windows)
  • znalost problematiky mail serverů (Exchange)
  • active directory
  • znalost sítí TCP/IP
  • min. SŠ vzdělání (IT/elektro)
  • všeobecný přehled v oblasti IT
  • ŘP sk.B

Co uvítáme:

  • vyhláška č. 50/1978 Sb.
  • orientace v elektrotechnice
  • znalost audio techniky
  • certifikace Cisco, Microsoft…
  • znalost Linux serverů na úrovni administrace a konfigurace
  • flexibilita
  • samostatnost
  • zodpovědnost

Jak se Vám odměníme a co nabízíme:

  • práci ve stabilní a prosperující společnosti
  • dobré finanční ohodnocení
  • přátelský a funkční tým
  • firemní produkty/vstupenky na koncerty, festivaly
  • nástup ihned
  • pracoviště v Ostravě

CHCETE U NÁS PRACOVAT?

napište nám něco o sobě a pošlete svůj životopis s fotkou na e-mail kariera@pohodamedia.cz