Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:

HALINA A BLONDÝNA NA RADIU ČAS

Právě jste: Radio Čas  /  HALINA A BLONDÝNA NA RADIU ČAS

Od dubna si budete na vlnách nejoblíbenějšího moravského rádia nově užívat společnost dvou výjimečných žen. Novinky, které se ve vysílání objeví poprvé na Apríla, můžete slyšet každý všední den hned několikrát. Představujeme vám pořady „Špeky Haliny Pawlowské“ a „Deníček blbé blondýny a věříme, že vás poslech Radia čas bude ještě více bavit!

Halina_a_Blondýna_na_Radiu_Čas

Od dubna budete ve vysílání slyšet nové, i když už docelá známé hlasy. Moderátorka Halina Pawlowská a „Blbá Blondýna“ herečka Iva Pazderková  oživí vysílání, aby bylo pro naši časáckou rodinu ještě zábavnější než doposud, a abyste už nikdy nudou rádio nevypnuli!

„Špeky Haliny Pawlowské“

V pořadu bude Halina glosovat svým osobitým způsobem všednodenní zážitky

. „Jsou to prostě takové moje postřehy, moje rady a věci, které mě zaujmou. To znamená můj názor na statistiky, na vtipy a vůbec na nejrůznější situace. Zabývám se spíše než politikou vztahy, takže to jsou moje názory na rodinu, na lásku nebo na erotiku, či na východu dětí,“ přiblížila moderátorka a spisovatelka.

„Špeky“ můžete slyšet v premiéře každé všední ráno a v repríze odpoledne.

První díly natáčela Halina Pawlowská přímo v ostravském studiu Radia Čas už v průběhu března.

MVI_0150d MVI_0150b

 „Deníček Blbé Blondýny“

Další novinkou na vlnách Radia Čas bude ironický „Deníček blbé blondýny“. Jak už sám název napovídá, i tady se se můžete těšit na vtipné postřehy Ivy Pazderkové, známé ze stand up show „Na Stojáka“. Ta bude každé ráno číst zážitky ze svého deníčku jako pravá blondýna. Tomu bude odpovídat i výběr témat. Blondýnka v deníčku  nastíní např., jak těžký život plavovlásky vlastně mají; bude řešit, jak se vypořádat s kily navíc, se závistí, stárnutím nebo s nařízeními Evropské unie.

Na reprízy se pak můžou fanoušci těšit v odpoledních časech.

V březnu jsme Ivu Pazderkovou taky fotili, abyste si dovedli představit, jaká tvář se za hláškami „pravé blondýny“ skrývá 🙂

DSC_1340 DSC_1336