PARTNEŘI

Právě jste: Radio Čas  /  FRENKIE. TLAPKA, KTERÁ POMÁHÁ  /  PARTNEŘI

Táhneme za jeden provaz pro dobrou věc!

Ředitelka neziskové organizace HELPPES Zuzana Daušová, budoucí parťačka pejska Frankieho Nikča s maminkou a kamarádkou Verčou, a zástupci partnera Komfort agentury práce, ředitelé Marcela Kubicová a Michal Piskoř. Děkujeme za milé setkání ve výcvikovém centru HELPPES! A počkaaat… 🙂 Poznáte, kdo pobíhá mimo záběr?!

Děkujeme neziskové organizaci HELPPES, její ředitelce Zuzaně Daušové a paní Natálii Novákové. Celý tým HELPPES dělá obdivuhodnou práci, které si moc vážíme.

Sledujte novinky ze světa neziskové organizace HELPPES na Facebooku.

 

Děkujeme majitelům personální agentury Komfort agentura práce, paní Marcele Kubicové a panu Michalovi Piskořovi. Komfort agentura práce je partnerem mediální spolupráce Radia Čas a neziskové organizace HELPPES. V agentuře Komfort najdete nejen práci, ale pomůžou vám také s životním restartem. Komfort nabízí práci od dělnických profesí až po střední vyšší management. „O klienty se staráme komplexně. Důležité je vcítit se do situace lidí, kteří pracovali, ale o práci přišli a jsou v situaci, kdy třeba nemají ani na telefon, aby odpovídali na inzeráty. K nám se dovoláte z budky zdarma, zřídili jsme linku 800 800 872, kde je volání zdarma. Když klient nemá kde bydlet, pomáháme řešit i ubytování, vyplácíme třeba každý týden zálohy na pokrytí základních potřeb. Prostě jsme schopni pomoci lidem nastartovat normální život, každý má u nás otevřené dveře,“ potvrzuje ředitelka agentury Komfort paní Marcela Kubicová.

Nepřehlédněte zajímavé čtení o Komfort agentura práce: denik.cz 

 

Mediální kampaň „FRANKIE. Tlapka, která pomáhá“ na podporu neziskové organizace HELPPES probíhá na Radiu Čas, nejposlouchanějším rádiu na Moravě, které hraje hity prověřené časem, a v pohodové televizi RELAX.