Online Podcasty
Právě dohrálo:

JAK POMŮŽETE VY

Právě jste: Radio Čas  /  FRENKIE. TLAPKA, KTERÁ POMÁHÁ  /  JAK POMŮŽETE VY

I malý finanční způsob pomoci může znamenat pro člověka s postižením další krůček pro možnost získání psího pomocníka a tím získání větší soběstačnosti a samostatnosti. Asistenční pes je pro člověka s postižením praktickým pomocníkem, velkou oporou při zajišťování každodenních činností, ale je i partnerem do nepohody. Dokáže zčásti nahradit pomoc osobního asistenta či rodinného příslušníka.

Výcvik Frenkieho možný pouze díky vám

Speciální výcvik asistenčních psů je ale poměrně nákladný. Výcvik jednoho asistenčního psa stojí neziskovou organizaci okolo 250 tisíc korun. Výcvik asistenčních psů je možný pouze díky finančním darům, protože stát na asistenční psy přispívá v omezené míře. I proto jsme se s televizí RELAX a partnerem KOMFORT agentura práce rozhodli podpořit neziskovku HELPPES, která z Frenkieho udělá toho nejlepšího parťáka pro život.

Jak můžete pomoci vy?

  1. Jednorázovým příspěvkem určité částky na účet neziskové organizace Helppes 175188017/0300 s variabilním symbolem 1122018 (datum Megakoncertu Radia Čas) a do poznámky napište Frenkie.
  2. Zasláním dárcovské SMS ve tvaru DMS HELPPES a vámi zvolená částka 30, 60 nebo 90 (např. DMS HELPPES 60) na číslo 87 777. Cena DMS je 30 nebo 60 nebo 90 Kč. Helppes obdrží 29, 59 nebo 89 Kč. Více na www.darcovskasms.cz
  3. Koupí žlutého náramku Radia Čas na www.casradio.cz. Náramek si můžete také objednat na promo@casradio.cz

Více o tom, jak můžete pomoci neziskové organizaci HELPPES v činnosti najdete na www.helppes.cz