Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:

DNY NATO 2023

Právě jste: Radio Čas  /  DNY NATO 2023

O dění na Dnech NATO 2023 bude již tradičně informovat Radio Čas. Během celého víkendu bude přinášet pravidelné zpravodajství z akce. Připravena bude také dětská a relaxační zóna a bohatý doprovodný program.

V mobilním studiu budou moderátoři Radia Čas přinášet aktuální informace z dopravy a průběhu celé akce. Ve 2 vstupech každou hodinu se posluchači dozví nejen to, co se na letišti aktuálně děje, ale díky spolupráci s Dopravní policií budou mít přehled o dopravních aktualitách a problematických místech v okolí areálu.

Díky mobilnímu studiu, které bude přímo na místě se mohou posluchači těšit na přínos informací přímo z centra dění. Chybět nebudou rozhovory s hosty a soutěže o zajímavé ceny. Program bude přenášen na frekvenci 95,2 FM, kterou naladí všichni v okruhu 10 km od místa konání akce. A to nejen na rádiích, ale také online a v mobilní aplikaci Dny NATO.

Studio Radia Čas bude umístěno v blízkosti hlavní věže. Součástí bude relaxační zóna Radia Čas, kde budou mít návštěvníci možnost doplnit energii v podobě kávy nebo nabrat síly na lavičkách a lehátkách.

Pro nejmenší bude připravena dětská zóna Radia Čas, ve které na vás bude čekat oblíbený stánek s malováním na obličej a další pestré aktivity pro děti. Přijďte si užít Dny NATO s celou rodinou ve společnosti Radia Čas.

Kdy a kde?

Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR, Letiště Mošnov
Sobota 16. 9. od 9:00 do 17:00
Neděle 17. 9. od 9:00 do 16:00

Partneři