Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:
Radio Čas
Vysílání Radia Čas

ČEZ ARÉNA PRASKALA VE ŠVECH PŘI MEGAKONCERTU RADIA ČAS

Právě jste: Radio Čas  /  ČEZ ARÉNA PRASKALA VE ŠVECH PŘI MEGAKONCERTU RADIA ČAS

30. listopadu 2014| Tisková zpráva
Na podzim oslaví Radio Čas už 16 let působení v moravském éteru a pro své posluchače připravilo už tradičně velkolepý hudební dárek. Megakoncert pro radost proběhl v sobotu 29. listopadu v ČEZ Areně. Poblahopřát přijely hvězdy českého hudebního nebe a návštěvníci si užili jedinečnou show v retro stylu.

V letošním roce se toho v Radiu Čas stalo hodně a jednou z nejvýraznějších událostí byl projekt „Retroléto“, při kterém rádio v průběhu července a srpna připomnělo ve vysílání nejsilnější okamžiky, legendární výrobky a život před rokem 1989. Retro léto si posluchači natolik oblíbili, že se stalo inspirací i při přípravě tradičního Megakoncertu.
„Po velké vlně kladných ohlasů jsme se rozhodli, že návštěvníkům Megakoncertu uděláme radost a celý narozeninový koncert uspořádáme v retro stylu. Lidé se se tak vychutnali nejen skvělý hudební zážitek, ale plno překvapení, zábavu a osobnosti, které si pamatují z televizních obrazovek před rokem 1989, “ řekl Jakub Hanák, který měl přípravu Megakoncertu na starost.
Vyprodaná hala vytvořila úžasnou atmosféru pro všechny gratulanty, kteří se na podiu postupně vystřídali na podiu. Po začátku, kdy zazněla hymna Radia Čas, jako první rozproudili diváky ABBA Stars s největšími hity legendární švédské kapely. Ty vystřídala mladá česká kapela Nebe a dalším jako další se na podiu předvedl své nezapomenutelné písničky Jiří Korn. Po něm vystoupily za sebou přední české zpěvačky Anna K. a Helena Vondráčková. Finále celého Megakoncertu pak patřilo kapele Mandrage. Přestávky mezi jednotlivými účinkujícími vyplnili moderátoři Radia Čas společně s bavičem a imitátorem Petrem Jablonským vtipnými vstupy a scénkami, ve kterých zavzpomínali na typické věci ze 70. A 80. let. Ani letos nechyběla velkolepá scéna s unikátními LED obrazovkami a se speciální a světelnými efekty, na nich diváci mohli vidět třeba retro reklamy nebo záběry ze spartakiád. Všechny hudební hosty uvedla z obří obrazovky hlasatelská ikona 70. a 80. let, Alexandr Hemala.
Megakoncert Radia Čas patří každoročně k hudebním událostem podzimu na Moravě a ve Slezsku a i letos byly s předstihem všechny vstupenky vyprodány.