Nepřehlédněte Menu

Tento víkend – DNY NATO 2022

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  Tento víkend – DNY NATO 2022

Přijďte si užít Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR s Radiem Čas. Čeká vás bohatý program plný leteckých ukázek a vojenské techniky z celého světa. Atraktivní zážitek pro celou rodinu, který vám navíc zpestříme v relaxační a dětské zóně Radia Čas. Spousta zábavy a aktivit vás čeká v relaxační zóně, kde si můžete po náročném programu trochu odpočinout, ulevit nohám a doplnit energii. Rozdováděná dítka naopak můžete trochu unavit v dětské zóně Radia Čas.

Relaxační zóna

Připravili jsme pro vás atraktivní relaxační zónu, kterou ocení rodiče i děti! Čeká na vás velký stan se stoly a lavičkami, kde se můžete schovat před sluncem a nabrat síly na další program. Součástí relaxačního stanu bude také stánek s kávou. Po delší odmlce se opět vrací naše mobilní vysílací studio, které bude přenášet aktuální dění přímo z centra akce. Chybět nebudou ani soutěže o zajímavé ceny.

Dětská zóna

V dětské zóně Radia Čas nebude chybět oblíbené malování na obličej a nafukovací prolézačky pro vaše ratolesti. V rámci dětské zóny si děti mohou vyzkoušet také opravdovou vojenskou opičí dráhu. Přijďte si užít Dny NATO s celou rodinou ve společnosti Radia Čas.

Mobilní aplikace

Chybět nebude ani mobilní vysílací studio, které si můžete naladit na frekvenci 95,2 FM nebo online v mobilní aplikaci Dny NATO 2022.

Těšíme se na vás na Dnech NATO v Ostravě & Dnech Vzdušných sil Armády České republiky!

  • sobota 17. září 2022:    8:30 – 18:00 hodin    (program: 9:00 – 17:00 hodin)
  • neděle 18. září 2022:    8:30 – 17:00 hodin    (program: 9:00 – 16:00 hodin)