Nepřehlédněte Menu

V Ostravě se chystá největší party letošního roku – Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  V Ostravě se chystá největší party letošního roku – Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi

Radio Čas se po čtyřleté odmlce vrací se svou tradiční narozeninovou oslavou – Megakoncertem pro všechny bezva lidi. V sobotu 25. listopadu 2023 rozezní stěny Ostravar arény vystoupení největších hvězd české hudební scény. Fanoušci se mohou těšit na zlatou slavici Ewu Farnou, písničkáře Tomáše Kluse nebo rappera Kapitána Dema. Nouze nebude samozřejmě ani o kapely. Z nich se do Ostravy vypraví stálice české hudební scény Mig 21 a šumperská skupina O5 a Radeček. Celý narozeninový večer doplní profesionální světelná megashow.

Letošní ročník bude dle pořadatelů opravdu velkolepý. Radio Čas totiž na akci oslaví své 25. výročí na rádiové scéně, navíc po třech nuceně odložených ročnících. Návštěvníci se tak mohou kromě hudebních vystoupení těšit také na řadu zajímavých hostů a bohatý doprovodný program ve stylu velké narozeninové party!

Generální ředitel Mediální skupiny Pohoda a organizátor tradičního Megakoncertu, Roman Jeřábek k tomu mj. uvedl: „Pevně věříme, že zde již konečně dojde k velkolepému návratu k této hudební tradici. Naší ambicí je akci vyprodat do posledního lístku a potkat se tak v jednu chvíli až s dvanácti tisíci fanoušky našeho nejposlouchanějšího rádia.“

Na všechny zúčastněné čeká také několik narozeninových překvapení. Jedním z nich, které vám lehce odtajníme, je vystoupení speciálního hudebního projektu July Morning. K oslavám 25. výročí Radia Čas přispěje v pořadí už druhou narozeninovou písní s názvem „Probudí“, která bude mít svou oficiální premiéru ve vysílání Radia Čas v pondělí 13. 11. v 7:15. Na Megakoncertu ji pak diváci uslyší v doprovodu smyčcového kvarteta Señoritas. „Píseň doprovází novou podobu Radia Čas a změny, kterými si každý z nás musí občas projít. Je to výzva, napojit se na pramen znovuzrození a vdechnout předcházejícímu nový život. Má to ale smysl, všechno má svůj čas,“ říká člen projektu Radim Pařízek ml.

Prodej vstupenek probíhá on-line v síti Ticketstream. Nejlevnější vstupenky na stání jsou už ale vyprodány. Aktuálně jsou k dispozici poslední místa k sezení za 499 korun. Velkou novinkou je také spolupráce s Českými drahami, díky které získá první tisícovka registrovaných držitelů vstupenek zpáteční jízdenku na největší hudební oslavu letošního roku zdarma. Veškeré informace o programu, vstupenkách i jízdenkách jsou k dispozici i na webu www.megakoncert.cz.

Kontakt pro média:

David Koráb e-mail: david.korab@pohodamedia.cz

tel.: +420 777 905 020