Starý dobrý western 4.-5. srpna

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  Starý dobrý western 4.-5. srpna

Radio Čas a kapela Gympleři zvou všechny fanoušky Country a folk muziky na už 19. ročník festivalu Starý Dobrý Western. Věra Martinová, Rangers Band, Pavlína Jíšová a BABABAND a plno dalších se zahrají a zazpívají v letním kině na Bystřičce v pátek a v sobotu 4. – 5. srpna.

STARÝ DOBRÝ WESTERN 4. a 5. srpna na přehradě Bystřička

Během uplynulých ročníků festival STARÝ DOBRÝ WESTERN překonal očekávání pořadatelů i diváků a pozvedl se mezi nejlepší a největší festivaly tohoto zaměření v České republice. Další ročník této snad jediné přehlídky zaměřené na country a bluegrassovou hudbu, s přesahem k folku a trampské hudbě, si klade za cíl opět potěšit všechny příznivce těchto žánrů.

V průběhu dvou dnů si můžete na dvou hudebních scénách vychutnat na 20 kvalitních amatérských, poloprofesionálních i profesionálních hudebních seskupení z České a Slovenské republiky. Vystoupí Rangers Band, Allan Mikušek s kapelou a nebo Věra Martinová, kterou můžete slyšet i na vlnách Radia Čas. Nebude chybět spousta doprovodného programu ve stylu country & western s mnoha dalšími překvapeními.

Stejně jako předcházející ročníky, bude i ten letošní plný kvalitní hudby, milých lidí a nezapomenutelných zážitků.

Více informací najdete na webu pořadatele Starý Dobrý Western.