SPOKEY RAINBOW RUN 2017

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  SPOKEY RAINBOW RUN 2017

Spokey Rainbow Run 2017! Je to 5 nějšťastnějších kilometrů na světě. Můžete běžet, nebo se jen tak projít přes barevné zóny, to je na vás. Účastí na běhu pomůžete sobě i druhým. Vy se proběhnete, projdete, prostě uděláte něco pro své zdraví. Také se můžete pobavit, protože na místě bude velký doprovodný program.  A taky můžete pomoci.

RAINBOW RUN POMÁHÁ

Tento projekt je o plnění snu rodinám a jejím dětem, které neměly v životě tolik štěstí.Pětiletý Ríša

Každý, kdo podpoří Spokey Rainbow Run pomůže splnit sen pětiletému Ríšovi, který si přeje navštívit plzeňský dinopark a Aqua Palace Praha.

Ríšovi lékaři diagnostikovali syndrom Silver Russel, tento syndrom způsobuje poruchu růstu. Zároveň byla Ríšovi stanovena diagnóza ADHD s tikovou poruchou a podezřením na atypický autismus. Ríša chodí do speciální mateřské školy v Třebíči, kde je velmi spokojený a kde má své kamarády. I přes svá omezení miluje život a užívá si ho plnými doušky a to je důležité. Svými rodiči je opravdu milován a láska, ta dokáže nemožné.

Rainbow Run má tradici již 200 let

Rainbow Run k nám přichází ze světa, kde má již dvě stě let starou tradici. Jedná se o pětikilometrový běh pocházející původně z Indie.

Nemusíte být profesionální běžec, závod není na čas a zvládne ho každý. Je tedy jen na vás, jakým tempem poběžíte, čeká Vás spousta zábavy a hlavně pomáháte druhým. Vítězem je každý, kdo doběhne do cíle.

Součástí registrace je rovněž startovací balíček tzv. „Goody bag“ obsahující Rainbow Run tričko, sluneční brýle, mapa Spokey Rainbow run 2017 pamětní list, krásné pestré barvy, které jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu, startovací číslo a především dobrý skutek.

V jednotlivých duhových stanovištích dostanou závodníci pořádnou sprchu duhovými barvami od vyškolených duhových vrhačů. Čeká Vás nejbarevnějších pět kilometrů.

Udělej si radost se svými přáteli a zažij tu nejbarevnější párty roku 2017. Program od 13:00 hod. až do půlnoci.

Zažij duhové nebe, hromadný start na 5 km, 4 duhové stanoviště a sprchu barev. Už 20. května v Dolní oblasti Vítkovic v Ostravě. 

Na místě bude i Sluníčková jízda Radia Čas, těšit se můžete na dětskou a relaxační zónu a mnoho dalšího 🙂

DARUJ KOUSEK DUHY