Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:

Sledujte s námi EURO 2020!

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  Sledujte s námi EURO 2020!

Mistrovství Evropy ve fotbale 2020 je po roční pauze znovu na scéně a Radio Čas u něj samozřejmě nemůže chybět. Fotbalovým svátkem vás ve vysílání provedeme hned ve dvou formátech. První z nich je klasický informační servis, který vás seznámí s aktuálními výsledky a průběhem celého mistrovství. Druhou formou jsou tzv. fotbalové perličky, ve kterých představíme to nejlepší z celého mistrovství. Máte tak jistotu, že vám neunikne žádná žhavá novinka, a to i v případě, že fotbalové mistrovství aktivně nesledujete.

EURO 2020 v roce 2021

Přestože je rok 2021, ponechalo si letošní mistrovství původní letopočet 2020, protože z důvodu pandemie minulý rok neproběhlo. Letošní ročník se bude poprvé v historii celého mistrovství konat hned v 11 městech po celém světě. Fotbalisté tak stráví velkou část mistrovství v letadlech a na letištích. Mezi týmy, které toho nalétají nejvíce, patří kromě Chorvatska a Polska, také náš nároďák. Během 8 dní musí zvládnou regenerovat v průběhu asi 6 letů.

Všechny finálové zápasy se uskuteční na Wembley Stadium v Londýně. Buďte s námi a nenechte si ujít žádnou novinku z mistrovství EURO 2020 ve vysílání radia Čas Rock nebo na našem facebooku.

Partnery letošního fotbalového servisu jsou Vitesco Technologies a Nordic Steel