Rozmarné slavnosti řeky Ostravice 2017

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  Rozmarné slavnosti řeky Ostravice 2017

Spoustu legrace, zábavy, překvapení i pravé letní pohody slibuje další ročník Rozmarných slavností řeky Ostravice, který se uskuteční v sobotu 24. června od 14 do 22 hodin na obou březích řeky Ostravice v centru města.

ROZMARNÉ SLAVNOSTI ŘEKY OSTRAVICE 2017

A co všechno na Rozmarných slavnostech řeky Ostravice na návštěvníky čeká? Stěžejním programem je soutěž netradičních plavidel, na kterou se mohou přihlásit soutěžní týmy i jednotlivci. Ti všichni se utkají o hodnotné ceny. Vodácký spolek Kaskády bude, stejně jako loni, provozovat tři přívozy, takže bude možné dostat se rychle, i když poněkud méně obvyklým způsobem, ze slezského břehu na moravský nebo opačně. Kulinářská ulička nabídne výtvory domácí kuchyně, rybí speciality i pokrmy zabíjačkou počínaje a veganskými hody konče.

Chybět nebudou ani koncerty a pouliční vystoupení hudebníků či výtvarné workshopy pro děti i dospělé pod vedením lektorů z uměleckých škol, představí se Galerie umění pod širým nebem. Program Rozmarných slavností řeky Ostravice vyvrcholí ve 22 hodin světelnou show na mostě Miloše Sýkory. Slavnosti, které se konají díky podpoře městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz, statutárního města Ostrava a městského obvodu Slezská Ostrava, organizuje Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava a Přívoz, ohništěm projektu je klub Atlantik, který má k vodním hrátkám blízko nejen díky svému názvu.

Na místě budou i naše sluníčka Radia Čas, které vaše děti zmalují tak, že je nepoznáte. Těšit se můžete i na fotostěnu, kde vás rádi vyfotíme.

!!Soutěž!!

Sledujte facebookové stránky Radia Čas a pošlete svou babičku a dědu na podzimní výlet!