REGISTRACE PLAVIDEL NA HOLEŠOVSKOU REGATU 2018 ZAHÁJENA

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  REGISTRACE PLAVIDEL NA HOLEŠOVSKOU REGATU 2018 ZAHÁJENA

Právě dnes byla zahájena registrace posádek do soutěže netradičních plavidel, která ani letos nebude chybět na dalším ročníku největšího rodinného festivalu u nás – Holešovská Regata 2018.

Radio Čas na vědomost dává, že právě dnes pořadatelé dalšího ročníku Holešovské Regaty zahájili registraci posádek do oblíbené soutěže netradičních plavidel. Ta se opět uskuteční během hlavního festivalového dne –

v sobotu 23. června.


Soutěžního klání se může zúčastnit maximálně 25 plavidel a s téměř železnou pravidelností bývá velmi rychle naplněna.
„Z recese se za uplynulých sedm ročníků stala přehlídka nádherných výtvorů, které stavitelé připravují několik měsíců, čehož si náležitě považujeme. Proto i letos, kromě prémií vítězným plavidlům, budeme finančně přispívat všem soutěžícím posádkám,“ uvádí Michal Žáček, ředitel pořádající Agentury Velryba.
Do odborné poroty opět zasednou zajímavé osobnosti a hodnotit budou především schopnost plavidla plavat a manévrovat na hladině vodního kanálu, originalitu a prezentaci posádky. Vítězné plavidlo budou volit i návštěvníci festivalu, formou sms-hlasování vyberou vítěze Ceny diváků.
Pořadatelé upozorňují, že není povolen jakýkoliv motorový pohon. Zájemci o registraci plavidel mohou vyplnit přihlášku přímo na webových stránkách festivalu www.holesovskaregata.cz , kde jsou uveřejněna i základní pravidla soutěže.
Osmý ročník festivalu Holešovská Regata se letos uskuteční ve dnech 22. – 23. června 2018 v zahradách zámku Holešov.

Hlavní hvězdou pátečního večera bude kapela CHINASKI, diváci uvidí také oblíbenou skupinu MIRAI i kapelu PERUTĚ s MILANEM PEROUTKOU. V sobotu pak vystoupí DAVID KOLLER, MIG 21, LENNY, POLEMIC, BSP a další. Chybět nebude ani bohatý doprovodný program pro děti i dospělé – podrobnosti zveřejní organizátoři v dubnu.
Festival Holešovská Regata se stal za osm let své existence největším rodinným festivalem u nás, který navštěvuje na dvacet tisíc návštěvníků.

Kompletní informace na stránkách pořadatele agentury Velryba.