Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:
Radio Čas
Vysílání Radia Čas

Radio Čas na Dny NATO 2021

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  Radio Čas na Dny NATO 2021

Přijďte si užít Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR s Radiem Čas. Čeká vás opravdu bohatý program plný leteckých ukázek a vojenské techniky z celého světa. Atraktivní zážitek pro celou rodinu, který vám navíc zpestříme v relaxační zóně Radia Čas. Spousta zábavy a aktivit v zóně, kde si můžete po náročném programu trochu odpočinout a nechat své děti pořádně vydovádět a zasoutěžit si o spoustu cen!

Kdy a kde?

Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR, Letiště Mošnov
Sobota 18.9. od 9:00 do 18:00
Neděle 19.9. od 9:00 do 17:00

Co všechno pro vás chystáme?

Díky našim partnerům jsme pro vás připravili atraktivní relaxační zónu pro celou rodinu. Čeká na vás velký stan se stoly a lavičkami, kde se můžete schovat před sluncem a nabrat síly na další program. Děti si v dětském stanu mohou mezitím zasoutěžit o ceny Radia Čas a legendární figurky „igráčky“.

Chybět nebude ani oblíbené malování na obličej, tetování a živé Člověče nezlob se. Vyfotit se můžete také s naším maskotemSluníčkem, které vám určitě rozjasní den. V neděli se děti mohou těšit na nafukovací skákací hrad ve tvaru tanku.


Partner Indian Motorcycle si pro vás připravil ukázku 4 motorek, které rozhodně upoutají pozornost nejen dětí, ale také tatínků. V sobotu budete mít jedinečnou možnost změřit si tělesné hodnoty ve stánku VZP, kde budou připraveny také další aktivity pro děti.

Kde nás najdete?

Mapa v tiskové kvalitě ke stažení

Abyste si od nás také něco odnesli, chystáme pro vás soutěže o vitamínové balíčky od firmy GynetOrt-Art a dárkové kupony od společnosti Dante. Děti pak ocení spoustu cen v podobě samostatných figurek igráčků, pohlednic a velkých hracích setů. Přímo na místě se vám představí všichni partneři zóny Radia Čas, firmy Gynet a Ort Art, Dante, Mamet, Škoda Vagonka, Indian Motorcycle a VZP.

Jak na vstupenky?

Všichni, kdo vyrazí na akci, budou muset mít již pořízenou vstupenku a budou muset splňovat standardní podmínky pro vstup na hromadnou akci dle platných hygienických pravidel. U areálu nebude zřízeno testovací místo ani tam nebudou distribuovány vstupenky. Ty budou jednorázové, tj. po opuštění areálu už nebude umožněn opětovný vstup.

Vstup na akci bude i nadále bezplatný, ovšem vzhledem k mimořádným opatřením je pořízení vstupenky spojeno se servisním poplatkem ve výši 15 Kč, který slouží pouze k uhrazení nákladů společnosti Ticketportal, která je exkluzivním distributorem vstupenek.