První sníh s Radiem Čas

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  První sníh s Radiem Čas

Sobotu 9. 12. oficiálně prohlašujeme dnem, kdy se slaví PRVNÍ SNÍH! A slavit ho samozřejmě chceme s vámi! Potkáme se ve středisku Bílá v našich krásných Beskydech, kde bude mimo jiné probíhat závod AutoCont skialp Koruna Beskyd!

Neuvěřitelně našlapaný program pro všechny příznivce zimních sportů nebo třeba podvečerní skitouringový závod v disciplíně SPRINT. To vše nás čeká v sobotu 9. 12. ve středisku Bílá v Beskydech.

Vše odstartuje v 10:00 oficiálním otevřením stánků vystavujících v rámci EXPO ZIMA 2017/2018. Předvánoční čas totiž přímo vybízí k tomu, abychom našli pro milovníky zimních sportů, z řad našich blízkých, krásné dárky, že? Pak je tady velká předvánoční předváděcí a testovací akce, která vás seznámí třeba s nejnovější kolekcí zimního oblečení, představí vám zimní služby na horách nebo třeba také zimní příslušenství pro auta. Chybět nebude ani prezentace, a především testování, bohaté škály kolekce nových lyží a lyžařského vybavení.

O vaše ratolesti se postará nejen lyžařská škola, ale také náš sluníčkový tým! Namalujeme ten nejhřejivější obraz ve sněhu, překonáme společně všechny nástrahy naší překážkové dráhy a ještě to s našim Sluníčkem pořádně rozjedeme u společné diskotéky venku!

V 15:30 poté nesmíte chybět u podvečerního skitouringového závodu, který je součástí soutěžního seriálu AUTOCONT SKIALP KORUNA BESKYD. Tento první totiž bude zaměřen na soutěžení v disciplíně SPRINT – a to bude podívaná!

Tak na viděnou v sobotu na Bílé!

Více informací o akci naleznete na www.skialp-beskydy.cz.