Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:

Posluchači Radia Čas pomohli onkologicky nemocným dětem.

Právě jste: Radio Čas  /  Aktuality Brněnsko  /  Posluchači Radia Čas pomohli onkologicky nemocným dětem.

V Rádiu Čas se snažíme rozdávat radost nejen skvělou muzikou, ale taky tím, že pomáháme tam, kde je to nejvíce potřeba. Na konci loňského roku se mohli všichni posluchači zapojit do sbírky pro nadaci Pink Bubble, která se snaží zpříjemnit život vážně nemocným dětem a mladým lidem. Děkujeme všem, kterým není lhostejné, co se děje ve světě kolem a společně s námi úsilí nadačního fondu podpořili. Díky penězům si na jaře užijí relaxační pobyt v Krkonoších.

Zakoupením baňky ze speciální edice Radia Čas mohl každý přispět částkou 50 korun. Navíc každý k vánoční ozdobě dostal ofrankovanou vánoční pohlednici, kterou mohl poslat radost zase o kousek dál někomu ze svých blízkých.

Ze sbírky, která probíhala celý advent, se podařilo získat krásnou částku 26.150,- korun!

Peníze jsme přímo v Radiu Čas předali ředitelce nadaci, Martině Šmukové a její kolegyni Renátě Němcové. Obě dámy měly z peněz, které jste přispěli vy, naši posluchači, neuvěřitelnou radost. Tuto částku použije nadační fond jako příspěvek na financování týdenního sportovně – relaxačního pobytu v Krkonoších pro zhruba 50 onkologických pacientů z celé republiky právě teď, v březnu.

DSC_0021

 „Je senzační, co se Vám podařilo pro Bublinu nashromáždit. Vůbec jsme to nečekaly a musím říct, že nabídek, kdy někdo sám od sebe chce pro nadaci něco udělat, nám nechodí mnoho. A když se opravdu podaří chystaný záměr tak úspěšně zrealizovat, je to pro nás nesmírně milé a udivující!:-) Moc Vám a celému týmu i všem, kteří přispěli, děkujeme!“ nadšeně reagovala paní Němcová z nadace, když jsme ji informovali o výši částky, kterou se nám podařilo získat.

My přejeme všem, kteří pojedou do Krkonoš s Pink Bubble, aby si opravdu odpočinuli a odvezli domů co nejvíce krásných zážitků. a aby prostě na chvíli zapomněli na těžkosti, se kterými se musejí potýkat.

Pokud chcete zjistit více o nadaci, mrkněte na web PINK BUBBLE.