Mýdlový princ přijíždí do Ostravy!

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  Mýdlový princ přijíždí do Ostravy!

Muzikál Mýdlový princ přijíždí z divadla Broadwy do Ostravy !!! Jedinečné hudební dílo, které navštívilo již 150 000 diváků, a má na svém kontě více jak 200 vyprodaných repríz, si můžete užít už v sobotu 3. 2. 2018 v Ostravar aréně!

Muzikálem Mýdlový princ provázejí známé hity Václava Neckáře, který v muzikálu hraje jednu z klíčových postav. Zazní tak například hity jako Čaroděj Dobroděj, Ša-la-la-la-la-la-li, Nejsem gladiátor, Půlnoční, Lékořice, Dr. Dam di dam a další.

V příběhu ze zapadlého koutu šumavských hvozdů se můžete těšit na vynikající herecké představitele, stejně jako na mimořádné pěvecké výkon zpěváků. Mýdlový princ je muzikálová komedie se silnými lidskými příběhy. Je to muzikál, který vás může překvapit svou pravdivostí i tím, že na jevišti možná zahlédnete kousek sama sebe. Nejlepší písničky Václava Neckáře jsou už jen milým bonusem a sladkou smetanou v koktejlu.

Na jevišti se můžete těšit na Martina Dejdara, Terezu Kostkovou, Bronislava Kotiše, Michala Kavalčíka, či Jaromíra Noska a další.

Po skončení muzikálu navíc proběhne EXKLUZIVNÍ LIVE koncert skupiny BACILY s Václavem Neckářem.

 

Vstupenky můžete zakoupit v síti TicketPro nebo v Informačních centrech.

Více na www.valekavalek.cz.