Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:

MORAVU A VE SLEZSKO ROZZÁŘILY TISÍCE ŽLUTÝCH TULIPÁNŮ

Právě jste: Radio Čas  /  Aktuality Brněnsko  /  MORAVU A VE SLEZSKO ROZZÁŘILY TISÍCE ŽLUTÝCH TULIPÁNŮ

V pátek 20. března začalo astronomické jaro a jeho příchod Radio Čas už tradičně oslavilo společně se svými posluchači. Po celý den rozdávali časáčtí poslové jara v ulicích měst voňavé květiny a radost. Kytičky tulipánů z rukou hostesek mizely rychlostí blesku a zpříjemnily kolemjdoucím třeba cestu do práce, na nákupy nebo za jinými povinnostmi. Květy potěšily i spisovatelku, moderátorku a scénáristku Halinu Pawlowskou. Už brzy totiž bude na frekvencích Radia Čas jako doma.

11081418_936940873003585_7146254536949490332_n

Celý den v ulicích měst na Moravě a ve Slezsku.

Na deset aut, plně naložených květinami, opustilo brány Radia Čas hned po rozednění, aby tulipány v barvách Radia Čas rozšiřovaly dobrou náladu. Po celý den poslové postupně navštívili města napříč Moravou a Slezskem. Potkat sympatické hostesky s náručemi plnými květin bylo možné na mnoha místech, v centrech měst, na nádražích, na úřadech nebo v nemocnicích.

Dárek jen tak pro radost potěší každého.

Květiny vykouzlily úsměvy na tvářích všem obdarovaným. Ve vysílání se lidé dozvídali, kde se hlídky nachází, a kam se můžou zastavit pro krásnou kytičku.

Vzácný host ve studiu Radia Čas.

Na trase od Třince až po Mikulov během jediného dne zvládly hlídky zavítat na Ostravsko, Hanou, Valašsko, Zlínsko, Slovácko Brněnsko i na Pálavu, a to vše jen díky velice důkladné přípravě a preciznímu naplánování. Posláním rádiových hostesek bylo, doručit čerstvé tisíce květin co nejvíce lidem. A všichni, koho při spanilé jízdě oslovily, byli nadšení a za milé překvapení nám moc děkovali.

Halina_Pawlowska_ve_studiu

Děvčata objela sice celou Moravu, ale odměnit nezapomněla ani kolegyně v rádiu a taky jednoho vzácného hosta, který do Radia Čas zavítal. Známá moderátorka Halina Pawlowská, která právě dnes slaví narozeniny, tak dostala kytičku nejen jako dárek k začátku jara, ale taky jako gratulaci k jejímu významnému životnímu jubileu.

„Já mám ráda plné vázy krásných a jednoduchých jarních nebo polních kytek. Moc si nepotrpím na okrasné pugéty. Nemám ráda, když jsou do nich přidané umělé ozdoby, mašle a dráty. Ale asi nejradši mám, když je vidím kvést na louce nebo na mé zahradě,“ prozradila Halina, která do rádia nepřijela jen tak náhodou.

Už brzy ji budou posluchači ve vysílání slýchat často. V novém pořadu, který pro Radio Čas připravuje, bude glosovat svým osobitým způsobem všednodenní zážitky. Humoru spisovatelky a taky třeba scénáristky nebo vášnivé kuchařky si budou dopřávat lidé do ucha každý všední den.

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ VŠEM PARTNERŮM, DÍKY KTERÝM JSME MOHLI CELÝ JEDEN DEN ROZDÁVAT RADOST V ULICÍCH MORAVY A SLEZSKA!

Přivážíme_jaro_partneřiNa fotogalerii ze všech míst, která jsme navštívili, se můžete podívat na Facebooku nebo na webu.