Nepřehlédněte Menu

Moderátorský maraton

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  Moderátorský maraton

Přátelé, naši milí časáci,
Moderátorský maraton je u konce. Byla to opravdu velká jízda plná zábavy, sympatických hostů, skvělé hudby a hlavně vzájemné pomoci 🙏
Společnými silami a hlavně díky VÁM se nám podařilo vybrat neuvěřitelných 40 000 korun na podporu nadací Nadační fond Helpínek a Nadační fond Modrý hroch
Chceme moc poděkovat všem, kteří nás v našem moderátorském maratonu podporovali a od včerejšího rána až do toho dnešního „tlačili“ naše moderátory kupředu krásnými komentáři a zprávami. Vaši pomoci si nesmírně vážíme a jsme moc rádi, že jsme si tuhle NONSTOP vysílací zkušenost mohli vyzkoušet. Děkujem.
A děkujeme také za nadační fondy, které nesmírně obdivujeme a je nám ctí, že jsme svou ruku k dílu mohli přidat i my – moderátoři a celá rodina Radia Čas. Jsou to totiž oni, kteří celoročně pomáhají nemocným lidem, dětem a celým rodinám. Děkujeme všem, kteří přispěli nebo poslali zprávu o našem benefičním maratonu dál.
Vybrané peníze opravdu pomůžou. Jsou Vánoce a vy jste ukázali, že vám záleží i na lidech, které možná neznáte, ale víte, že vaši pomoc potřebují. Máte velká srdc.
DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME. Jste skvělí!

Nadační fond Helpínek

Helpínek vznikl v polovině roku 2017 a od začátku pomáhá dětem s dětskou mozkovou obrnou. Základní myšlenkou je věnovat dětem 100 % darů a příspěvků. Veřejná sbírka z moderátorského maratonu poputuje na pomoc dětem s dětskou mozkovou obrnou.
Helpínek aktuálně spolupracuje na velkém projektu s rodinným centrem ARCADA – výstavba mezinárodního centra pro lidi ve vigilním kómatu. V Ostravě vznikají apartmány pro rodinné příslušníky lidí, kteří se ocitli ve vigilním kóma a za jejich dveřmi mají tým odborníků, který jim poskytne kompletní péči, jak o člověka v kómatu, tak i o nejbližší, kteří sami neví, jak celou situaci přijmout. Od začátku působení Helpínek pomohl částkou přes 5 700 000 .

číslo transparentního účtu pro veřejnou sbírku: 2601642454/2010

Nadační fond Modrý hroch

Nadační fond Modrý hroch je nezisková organizace založená 27. června 2005 ve spolupráci s Klinikou dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie FN Brno, která patří mezi osm největších traumatologických center v České republice a jejíž spádové území zahrnuje celou
jižní a střední Moravu. Nadační fond Modrý hroch pomáhá konkrétním dětem po úrazech a dětem s těžkým fyzickým postižením, podporujeme chirurgická a traumatologická oddělení v nemocnicích ČR. Snaží se o zpříjemnění prostředí hospitalizovaných dětí, přispívá na volnočasové aktivity v nemocnicích, pořádá preventivní protiúrazové programy a organizuje projekty v rámci protiúrazových kampaní a další. Od začátku svého působení získal Modrý hroch více než 45 milionů korun.

číslo transparentního účtu pro veřejnou sbírku: 301547624/0300

Zažijte s námi opravdový moderátorský maraton a podpořte dobrou věc! Celý nabitý program plný hostů, zábavy a vzájemné pomoci vám budeme přímo z místa zprostředkovávat na našem Facebooku. Děkujeme, že pomáháte. Na značky, připravit, START.