Online Podcasty
Právě dohrálo:

MEGAKONCERT Radia Čas 2022

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  MEGAKONCERT Radia Čas 2022

NOVÝ TERMÍN Megakoncertu Radia Čas!

12. února 2022 v Ostravar Aréně v Ostravě

Milí posluchači,

Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi bude! Pilně připravujeme jeho konání tak, abyste si ho dokonale užili.

Rok 2020 nás všechny velmi zasáhl a následky turbulentní situace mnohým komplikují život ještě dnes. Ani my jsme nebyli ušetřeni dopadů covidové situace, ale i přes všechny překážky, které nám jsou kladeny pod nohy, s vámi chceme opět zažít Megakoncert!

Zažít Megakoncert Radia Čas přesně tak, jak si ho pamatujete, a přesně takový, na jaký se už tak dlouho těšíte! Nehodláme slevovat z úrovně, na jakou jste zvyklí. Abychom zajistili vše, co k Megakoncertu patří, tak, aby si ho mohli všichni bezva lidi naplno užít, posunuli jsme jeho konání o pár týdnů. Nový termín Megakoncertu je proto 12. 2. 2022.

Vstupenky, doposud zakoupené u společnosti Ticket Art na rok 2020 a 2021, zůstávají v platnosti, a to bez nutnosti provádět jakékoli změny. Nové vstupenky na únorový Megakoncert Radia Čas 2022 budou k dispozici v předprodeji společnosti Ticket Stream.

Věříme, že se stále ne příliš stabilní situace zlepší a my vám opět nabídneme špičkový hudební zážitek v novém, ale stále brzkém, termínu konání Megakoncertu Radia Čas. Další informace a novinky o vystupujících hvězdách můžete sledovat na události Megakoncertu nebo na Facebooku Radia Čas či Instagramu Radia Čas.

Zde najdete nejčastější otázky a odpovědi. Pokud byste měli další doplňující dotazy, napište nám na mail promo@pohodamedia.cz.