Májová pusa Radia Čas

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  Májová pusa Radia Čas

Přijďte si dát první májovou pusu za námi. V pondělí 1. května od 12 hodin. Knoflíky lásky, stěna polibků a líbání pod třešní, kterou nikde jinde nenajdete. Máme rádi české tradice, přidejte se k nám.

Májová pusa Radia Čas  12:00 – 16:00

Tradiční prvomájový polibek pod rozkvetlou třešní si neodepře většina českých párů. Možná za to může touha žen po celoroční kráse, kterou jim tato tradice slibuje. Přijďte společně s námi oslavit svým polibkem lásky čas! Pod naší magickou rozkvetlou třešní, která nikde jinde neroste, bude váš už tak kouzelný prvomájový polibek ještě kouzelnější, dámy budou líbeznější a pánové pohlednější.

Českou tradici, tedy líbání pod rozkvetlou třešní na 1. máje, odstartujeme v pravé poledne. A protože vás máme moc rádi, tak jsme si řekli, že vám připravíme něco velmi speciálního. Čeká na Vás stěna polibků, knoflíky lásky a líbání pod speciální třešní a mnoho dalších překvapení.

Fotogalerie z Májové pusy 2017


A kde všude se budeme líbat?

  • na romantické terase ve Foru Nova Karolina v Ostravě    12:00 – 16:00
  • v Centro Zlín                                                                        12:00 – 16:00
  • v Galerii Šantovka v Olomouci                                            12:00 – 16:00
  • v Nákupním centru Královo Pole v Brně                             12:00 – 16:00

Pokud nemůžete slavit tradiční prvomájové líbání s námi, nebojte se. Celé pondělí budete moci posílat vaše zamilované vzkazy a polibky ve vysílání Radia Čas.