Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:
Radio Čas
Vysílání Radia Čas

Majáles Ostrava

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  Majáles Ostrava

MAJÁLES OSTRAVA JE TADY. NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Už jen pár dní a brána Majálesu Ostrava se otevře všem návštěvníkům. Ti pořídí vstupenku v předprodeji pouze do čtvrteční půlnoci za 400 Kč. Na místě v pátek pak zaplatí o 50 Kč více. Lístky mohou zájemci kupovat online zde. Aktuální dění sledujte na Facebookové události.

Studenti z VŠB-TUO a Ostravské univerzity si letos přichystali celkem 4 scény (HSF SYSTEM STAGE, OSTRAVA STAGE, ELECTRO STAGE a YOUNIE STAGE). Mezi největší hvězdy, které vystoupí v pátek 13. května patří Pokáč, Iné Kafe, UDG, N.O.H.A., Medial Banana, Redzed nebo Sodoma Gomora.  Velký ohlas by tento rok měla vzbudit především ELECTRO STAGE, kde vystoupí britská hvězda Culture Shock nebo duo Calyx & TeeBee.

 

V AREÁLU BUDE ČISTO

 

Majáles Ostrava může pochlubit certifikací Čistý festival. Návštěvníkům budou v celém areálu k dispozici koše na tříděný odpad. Kromě toho mohou návštěvníci ve speciálním stánku Čistý festival třídit odpady za odměny.

 

MAJÁLES BUDE HOŘKÝ

 

Oficiálním pivovarem Majálesu je Radegast. Návštěvníci si budou moci vybrat z různých druhů piv a dalších nápojů.

 

BEZBARIÉROVÝ MAJÁLES

 

Pro držitele průkazu ZTP a ZTP-P bude u HSF SYSTEM STAGE k dispozici také plošina pro bezproblémový výhled na hudební vystoupení.

 

V ÁRELU BUDE SCHOVANÁ STAGE

 

V areálu Slezskoostravského hradu bude poprvé také SECRET STAGE.

 

MAJÁLESOVÝ PRŮVOD

 

Na Majáles s maskou! Letošním tématem je Cesta kolem světa. Pro ty, kteří si připraví masku pečlivě čeká odměna v podobě vstupu zdarma na Majáles Ostrava.