Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:

Majáles Ostrava 2023

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  Majáles Ostrava 2023

Mig 21 a Marpo & Troublegang se představí na Majálesu Ostrava 2023

Studentské oslavy příchodu jara už mají v Ostravě svoji neotřesitelnou tradici. Jejich vyvrcholením je právě Majáles Ostrava, který každoročně pořádají studenti Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava a Ostravské univerzity.

V roce 2023 se studenti opět potkají na Slezskoostravském hradě, a to v sobotu, 13. května. Těšit se můžete na 3 scény, které nabídnou více jak 20 vystupujících. Tradičně jej bude celý měsíc předcházet spoustu aktivit, které pro Vás připraví studentská organizace Younie.

Mezi největší lákadla 27. ročníku bude patřit skupina Mig 21, která se na Majáles Ostrava vrací po čtyřech letech. Letos si na své přijdou i fanoušci rapu, pro které se představí Marpo & Troublegang a Gleb, na klidnější vlnu poté naladí Raego a Rest. Nebude chybět ani písničkář Thom Artway se svou kapelou. Dále vystoupí raggae formace Nevereš ve složení Cocoman & Dr. Kary & Messenjah, punková Mucha, taneční Malalata, rockoví Hentai Corporation a ostravská alternativní stálice The Truth Is Out There.

Vstupenky můžete zakoupit na webových stránkách Majálesu: https://www.majalesostrava.cz/vstupenky/

Web: https://majalesostrava.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/MajalesOstrava

Instagram: https://instagram.com/majalesostrava/

Událosthttps://facebook.com/events/549549446693775